رئیس جدید بیمارستان امام خمینی(ره) محلات معارفه شد/بیمارستان محلات در راه تحول بنیادی

23 خرداد 1395 کد خبر : 988614371 | بازدید : 16866

صبح محلات_رئیس جدید بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان محلات گفت: ضمن تلاش برای حفظ جایگاه بیمارستان شهر محلات به عنوان شاخص ترین بیمارستان استان مرکزی, برنامه‌های عملیاتی و استراتژیک بیمارستان جهت تسهیل امر پیشرف و ترقی بیمارستان مورد بازبینی قرار خواهد گرفت.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، ریاست جدید بیمارستان یکصد تخت خوابی امام خمینی(ره) شهرستان محلات صبح امروز با حضور معاون درمان ریاست دانشگاه علوم پزشکی اراک معارفه شد.

 

 

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان محلات؛

بیمارستان محلات در جایگاه قابل قبولی قرار دارد اما تا رسیدن به حد مطلوب فاصله زیادی دارد/راه اندازی بخش رادیولوژی دیجیتال و سی تی اسکن در آینده‌ای نزدیک

 

عبدالرحیم فردوسی، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان محلات در آیین معارفه رئیس جدید بیمارستان شهر محلات گفت: وضعیت کلی بیمارستان امام خمینی(ره) در حال حاضر در حد قابل قبولی است اما تا رسیدن به حد مطلوب خود شهرستان فاصله زیادی دارد.

 

وی ادامه داد: برای اتمام کارهای بیمارستان و رسیدن بیمارستان به حد مطلوب باید از تمامی ظرفیت‌های شهرستان به خصوص ظرفیت خیرین به نحو احسنت استفاده کنیم.

 

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان محلات اولویت اول شبکه بهداشت و درمان را راه اندازی رادیولوژی دیجیتال و سی تی اسکن دانست و اظهار کرد: تجهیزات فنی مورد نیاز راه اندازی رادیولوژی دیجیتال در بیمارستان شهرستان فراهم شده است و پس از تکمیل به زودی شاهد افتتاح این مرکز خواهیم بود.

 

 

 

فرماندار محلات؛

مردم شهرستان محلات بهواسطه برخورداری از فرهنگ عمومی بالا مستحق دریافت خدمات ارزنده‌تری هستند

 

سید احمد سجادی فرماندار شهرستان محلات نیز با اشاره به تفاوت سطح فرهنگی مردم محلات با سایر شهرهای استان گفت: مردم شهرستان محلات به دلیل هم تفاوت سطح فرهنگی با سایر شهرستان‌های استان و آگاهی بیشتر از حقوق خود توقع بالاتری نیز از بخشهای مختلف خدماتی همانند بیمارستان دارند و رئیس جدید بیمارستان شهر محلات باید در راستای ارائه خدمات ارزنده بیشتر به مردم گامی اساسی بردارد.

 

فرماندار شهرستان با اشاره به امکگان بروز برخی مشکلات ناخواسته در سیکل های کاری و اداری اظهار داشت: وقتی در جایگاه مسئولیتی قرار می‌گیریم باید تلاش کنیم بهترین خدمات را نیز ارائه کنیم و در صورت بروز مشکلات نباید اجازه بروز نارضایتی را فراهم کنیم.

 

 

 

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اراک؛

بیمارستان شهرستان محلات در حال حاضر سرآمد بیمارستان‌های استان مرکزی است

 

بابک نامغ معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی که سابق بر این ریاست بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان محلات را نیز بر عهده داشت با بیان وجود مدیریت یک دست در سطح شهرستان محلات گفت: شهرستان محلات چه در حوزه مدیریت شهری و میان مسئولین و چه در حوزه مدیریت بهداشت و درمان از انسجام و همدلی مناسبی برخوردار است که این امر کمک شایانی به مدیر بیمارستان خواهد کرد.

 

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اراک در خصوص وضعیت کلی بیمارستان شهرستان محلات اظهار کرد: بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان محلات به واسطه برخورداری از کادری اداری و کادر پزشکی متخصص و کامل در حال حاضر سرآمد بیمارستان‌های استان مرکزی است و این خود یک پتانسیل بالقوه و اماده برای تبدیل شده به پتانسیل بالفعل است.

 

 

رئیس جدید بیمارستان امام خمینی(ره) شهر محلات؛

ضمن پیگیری طرح‌های گذشته برنامه‌های عملیاتی و استراتژیک بیمارستان جهت پیشرف و ترقی بیمارستان مورد بازبینی قرار خواهد گرفت

 

 

 

جواد ملبوبی ریاست جدید بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان محلات در بخش پایانی این مراسم کار کردن در بیمارستان شهرستان محلات را با توجه به سوابق قبلی این بیمارستان ساده و سخت دانست و عنوان کرد: کار و مدیریت این بیمارستان کار ساده‌ای ست چرا که از کادر مجرب و کارآزموده برخوردار است ولی در کنار این سادگی سختی‌های خاص خود را نیز دارد.

 

وی ادامه داد: حفظ جایگاه بیمارستان محلات با توجه به تغییر روزانه و مداوم استاندارهای بیمارستانی به عنوان یکی از شاخص ترین بیمارستان‌های استان مرکزی کاری بسیار سخت و دشوار است که البته با همراهی تمامی همکاران و البته همراهی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دور از ذهن نیست.

 

ملبوبی در خاتمه با اشاره به سختی کار جذب نیروی متخصص در شهرستان‌ها تصریح کرد: ضمن پیگیری کارهای نیمه کار گذشته و حرکت در مسیر تعالی بیمارستان برنامه‌های عملیاتی و استراتژیک بیمارستان جهت تسهیل امر پیشرف و ترقی بیمارستان مورد بازبینی قرار خواهد گرفت.

 

لازم به ذکر است بابک نامغ رئیس سابق بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان محلات در بهمن ماه سال گذشته به واسطه انتصاب در پست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان به اراک منتقل و در مدت مذکور بیمارستان توسط عبدالحمید فردوسی رئیاست شبکه بهداشت و درمان شهرستان محلات سرپرستی می‌شد.

 

 

انتهای پیام/ی

 
تگها: صبح محلات, تودیع و معارفه, رئیس بیمارستان محلات, شبکه بهداشت و درمان محلات, دکتر ملبوبی, دکتر نامغ, شهر محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, اخبار محلات, محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *