شاخصه‌های انقلابی‌گری امام(ره) دلیل اصلی تحریف شخصیت ایشان است/سند سازی بی بی سی خبیث در راستای تحریف امام راحل است/خروج نام عربستان از گزارش سازمان ملل لکه ننگی بر دامان این سازمان به اصطلاح بین المللی ست

21 خرداد 1395 کد خبر : 988614368 | بازدید : 15948

صبح محلات_امام جمعه محلات گفت: انقلابی‌گری و روحیه انقلابی مایه پیشرفت کشور در زمینه‌های مختلف است و دشمنان در تلاش هستند با تحریف شخصیت امام(ره) این روحیه انقلابی و انقلابی گری را از نسل آینده بگیرند.

 

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، حجت الاسلام مهدی ربانی امام جمعه محلات در خطبه های نماز جمعه این هفته محلات با اشاره به هدف دشمنان از تحریف شخصیتهای انقلابی بخصوص امام(ره) گفت: یکی از ابعاد شخصیتی امام راحل که دشمنان به دنبال تحریف و کتمان آن هستند انقلاب گری بود.

 

وی ادامه داد: رهبری در مراسم سالگرد ارتحال در تشریح انقلابی گری و عمل جهادی به خوبی بیان کرد که در برهه‌های حساس سیاسی و انقلابی هر کجا به نتیجه مطلوب دست یافتیم از عمل انقلابی و انقلابی گری بوده است.

 

ربانی همچنین با اشاره به سخنان رهبری در دیدارهای اخیر خود با نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگانی رهبری و مسئولین نظام اظهار کرد: در شرایطی که دشمنان در تلاش هستند روحیه انقلابی را از ما بگیرند تا زمینه‌های نفوذ را فراهم کرده و ما را پای میز مذاکره بر سر آرمانهای خود بکشانند نمایندگان مجلس و دولتی‌ها باید انقلابی بمانند.

 

وی پنج شاخصه انقلابی گری امام خمینی(ره) را که دشمنان به دنبال تحریف آنها هستند را پایبندی به مبانی و ارزشهای اساسی اسلام و انقلاب، هدفگیری آرمانهای انقلاب و همت بلند برای رسیدن به آنها، پایبندی به استقلال کشور، حساسیت در برابر دشمن و نقشه دشمنان و تقوای دینی و سیاسی عنوان و افزود: همین ویژگی‌های انقلابی و جهادی باعث شد تا در جریان انقلاب به پیروزی برسیم و در زمینه‌های علمی نیز پیشرفت داشته باشیم و همین روحیه انقلابی می‌تواند کمک کار ما در مقابله با جنگ نرم دشمن باشد.

 

امام جمعه محلات در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سند سازی بی بی سی خبیث در خصوص امام(ره) گفت: این سند سازی به قدری مضحک بود که صدای برخی از مقامات سابق آمریکایی را نیز درآورد.

ربانی افزود: کسانی که امام راحل را درک کردند به هیچ وجه چنین چیزی را قبول نخواهند کرد ولی جوانانی که در زمیان حیات امام(ره) را ندیده‌اند هدف اصلی دشمنان هستند و بی بی سی با سند سازی خبیثانه در تلاش است همین روحیه جهادی و انقلابی را از نسل نو و جوان بگیرد.

 

نماینده ولی فقیه در شهرستان محلات همچنین با اشاره به خروج نام رژیم آل سعود از لیست ناقضان حقوق کودکان توسط سازمان ملل بیان کرد: این کار سازمان ملل جای تاسف دارد و قطعا لکه ننگی بر دامن سازمانهای با اصطلاح بین المللی است که پس از معرفی یک کشور به عنوان ناقض ناقض حقوق کودکان به فاصله چند روز و به خاطر فشارهای بین المللی با پس گرفتن گزارش خود نام عربستان سعودی را از گزارش حذف کنند.

 

وی ادامه داد: این اقدام سازمان ملل موجب تشجیع آل سعود در کشتار زنان و کودکان در یمن خواهد شد و سازمان ملل بجای حمایت از مردم بی دفاع یمن درحال خیانت به آنهاست.

 

ربانی همچنین با تشکر از اقدام انقلابی وزارت امور خارجه در رد درخواست ویزای سه نماینده کنگره آمریکا برای سفر به ایران نیز اظهار کرد: نظارت خارجی بر برجام وظیفه کنگره آمریکا نیست و نمایندگان کنگره آمریکا قدرت جهانی نیستند که بخواهند در چنین اموری دخالت کنند و پاسخ وزارت خارجه به نمایندگان کنگره آمریکا نمونه بارزی از اقدام انقلابی بود که امید واریم در آینده نیز شاهد آن باشیم.

 

امام جمعه محلات در خاتمه با اشاره به مشکل و بحران کم آبی در شهرستان محلات خاطر نشان کرد: مسئولین شهرستانی تمام تلاش خود را بکار گرفته‌اند تا مشکل کم آبی حل و فصل شود اما وظیفه اصلی در این خصوص بر عهده مردم است و مردم باید مراقب اسراف آب در ایام گرم سال باشند تا شاهد قطع آب ر برخی نقاط شهر نباشیم.

 

انتهای پیام/ی

 
تگها: صبح محلات, امام جمعه محلات, تحریف امام راحل, روحیه انقلابی گری, پیشرفت کشور, اقدام شجاعانه وزارت خارجه, شهرستان محلات, بجران آب, محلات, اخبار محلات, ربانی, امام جمعه محلات, نماز جمعه محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
salamup.ir
nashrkhabar.ir
salamup.ir
nashrkhabar.ir
nashrkhabar.ir