ایجاد نا امنی هدف آمریکا از نفوذ در کشور است/ ورود قایق‌های آمریکا به آب‌های ایران محک آمادگی نیروهای نظامی ایران بود

3 خرداد 1395 کد خبر : 988614318 | بازدید : 1865

صبح محلات_معاون آموزش و مقاومت مردمی سازمان بسیج مستضعفین گفت: ورود قایق‌های نظامی آمریکا به آب‌های سرزمینی ایران در خلیج فارس محک آمادگی نیروهای نظامی ایران بود و اقدام سپاه در خلیج فارس یعنی رویارویی مستقیم با آمریکا.

 

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، سردار سرتیپ دوم پاسدار نصرت‌الله سیف معاون آموزش و مقاومت مردمی سازمان بسیج مستضعفین در صبحگاه مشترک سالروز آزاد سازی خرمشهر در سپاه ناحیه محلات گفت: جنگ و دعوای دشمنان با ما تنها به خاطر اسلام و انقلاب اسلامی است.

 

وی ادامه داد: تمام جنگ‌های گذشته، امروز و فردای دنیای شرق و غرب با ملت ایران به دلیل سردادن شعار " نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی" است.

 

سیف با اشاره به وجود دو بلوک شرق و غرب در زمان ظهور انقلاب اسلامی گفت: شوروی و آمریکا دو استعمارگر و استسمار گر جهانی بودند و هیچ کشور حق نداشت بدون اجازه این دو کشور اقدامی انجام دهد.

 

این فرمانده نظامی همچنین بیان کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان تلاش کردند با نفوذ دادن افرادی همانند بنی صدر و بازرگان انقلاب اسلامی را به انحراف بکشند که با هوشیاری امام راحل در پیاده سازی نقشه خود ناکام ماندند.

 

وی با اشاره به تلاش دشمن برای ضربه زدن به نظام و مردم با تصویب تحریم‌های اقتصادی از ابتدای پیروزی انقلاب تا کنون گفت: از آنجایی که مردم برای نظام جمهوری اسلامی و انقلاب تلاش کرده بودند تحریم‌های دشمنان نتوانست کارساز شود و به همین دلیل دشمنان جنگ هشت ساله را به این ملت تحمیل کردند.

 

معاون آموزش و مقاومت مردمی سازمان بسیج مستضعفین همچنین با اشاره به آزاد سازی خرمشهر گفت: فتح و آزاد سازی خرمشهر، فتح مکتب، ایدئولژی و تکنولوژی نظامی استکبار جهانی بود و به همین دلیل تمامی معادلات غرب و استکبار ژس از آزاد سازی خرمشهر به هم خورد.

 

سیف با اشاره به برگزاری رزمایش‌های متعدد توسط نیروهای نظامی جمهوری اسلامی در داخل سرزمین و آبهای آزاد گفت: ما همیشه به دشمنان بد بین بودیم و به همین دلیل هیچ گاه آرام ننشستیم و هیچ گاه جنبه احتیاط را فراموش نخواهیم کرد.

 

 این فرمانده نظامی ورود قایق‌های نظامی آمریکا به آبهای سرزمینی ایران در خلیج فارس را محک نیروهای نظامی ایران در زمان برگزاری مذاکرات هسته‌ای دانست و اظهار کرد: اقدام سپاه در خلیج فارس یعنی رویارویی مستقیم با آمریکا  و دشمنان فهمیدند در زمان مذاکره نیز نیروهای نظامی ما آمادگی خود را از دست نخواهند داد.

 

معاون آموزش و مقاومت مردمی سازمان بسیج مستضعفین در خاتمه خاطر نشان کرد: روزی که آمریکا بفهمد ما روحیه انقلابی خود را از دست داده‌ایم قطعا به ما حمله نظامی خواهد کرد و آمریکا به دلیل آگاهی از عدم توانایی خود از مقابله با ایران در بعد نظامی به دنبال نفوذ عناصر خود در کشور و ایجاد نا امنی در ابعاد مختلف است.

 

 

 

انتهای پیام/ی

 
تگها: صبح محلات, سردار سیف, معاون سازمان بسیج مستضعفین, مقاومت مردمی, بسیج, سپاه, بسیج, آزاد سازی خرمشهر, صبحگاه مشترک, محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, اخبار محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *