پایان بایکوت خبری رسانه های محلات با وساطت فرماندار/فرماندار محلات؛ در صورت نیاز برای راتباط مدیران با رسانه‌ها تحکمی برخورد خواهم کرد

25 اردیبهشت 1395 کد خبر : 988614302 | بازدید : 8498

صبح محلات_فرماندار محلات در دیدار با خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان محلات گفت: ادارات شهرستان محلات موظف به تعامل با رسانه‌ها هستند و در صورت لزوم برای راتباط مدیران با رسانه‌ها تحکمی برخورد خواهم کرد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، به دنبال ارسال نامه خبرنگاران و اصحاب رسانه محلات خطاب به فرماندار و گلایه از عدم همکاری برخی از مدیران شهرستان با خبرنگاران و همچنین بایکوت خبری جلسات ادارات در شهرستان، سید احمد سجادی فرماندار محلات ضمن ارسال نامه‌ به ادارات و درخواست همکاری مدیران و مسئولین روابط عمومی ادارات با خبرنگاران و اصحاب رسانه در دیدار با خبرنگاران گفت: اطلاع رسانی صحیح، شفاف و امید بخش نقش بسزایی در ایجاد آرامش در جامعه دارد.

 

وی ادامه داد: یکی از نقاط ضعف دستگاه‌های اجرایی در زمینه اطلاع رسانی خدمات خود، عدم تخصصی بودن پست روابط عمومی در ادارات است و معمولات در ادارات به واسطه کمبود نیروی انسانی مدیر روابط عمومی مسئولیت‌های دیگری را نیز بر عهده دارد.

 

سجادی اطلاع رسانی درست و شفاف را لازمه تزریق امید به جامعه دانست و بیان کرد: در اولین گام ضمن ارتباط با مدیران ادارات و مطالبه معرفی رسمی مدیر روابط عمومی، جلسات تخصصی و آموزشی به منظور ارتباط هرچه بهتر مدیران روابط عمومی با اصحاب رسانه و پیگیری مطالبات خبرنگاران برگزار خواهیم کرد.

 

فرماندار محلات آموزش تخصصی را لازمه برخورد حرفه ای و تخصصی مدیران روابط عمومی ادارات با خبرنگاران دانست و تصریح کرد: به منظور آموزش تخصصی مدیران روابط عمومی با دعوت از کارشناسان حوزه روابط عمومی در سطح استان تا پایان سال حداقل سه جلسه اموزشی ویژه مسئولین روابط عمومی برگزار خواهیم کرد.

 

وی همچنین با اشاره به بررسی محدودیت‌ها ادارات در ارائه آمار و اطلاعات به خبرنگاران از طریق کارشناسان حوزه روابط عمومی در استانداری گفت: به محدودیت ادارات در  ارائه آمار و اطلاعات دقیق به رسانه ها اعتقادی ندارم مگر در معدود اداراتی که به دلیل مسایل امنیتی دارای محدودیت هستند، سایر ادارات باید در حوزه خبر و اطلاع رسانی اقدامات و جلسات مهم و همچنین رفت و آمد مدیران ارشد به شهرستان با اصحاب رسانه همکاری کنند.

 

رئیس شورای اداری شهرستان محلات در خاتمه خاطر نشان کرد: در جلسات آتی با مدیران شهرستان پیگیر موضوع ارتباط با رسانه‌ها و خبرنگاران خواهم شد و در صورت عدم همکاری روسای ادارات و مسئولین روابط عمومی با خبرنگاران به صورت تحکمی برخورد خواهم کرد.

 

لازم به ذکر است در پایان این جلسه خبرنگاران با شکستن اعتصاب خود و بایکوت خبری مراسمات و جلسات شهرستان اتخاذ تصمیمات جدید را به جلسات آینده موکول کردند.

 

 

 

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, فرماندار محلات, اصحاب رسانه, همکاری مدیران با اصحاب رسانه, شهرستان محلات, خبر محلات, اخبار محلات, محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *