کارگر الفبای ایستادگی،مقاومت واستقلال کشور است

11 اردیبهشت 1395 کد خبر : 988614265 | بازدید : 651

صبح محلات_نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: اقتصاد مقاومتی و شکوفایی اقتصادی در کشور با توجه به کارگر و کار که ار ارکان استقلال کشور است میسر خواهد شد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، همزمان با ایام روز جهانی کارگر حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی، سید احمد سجادی فرماندار محلات و جمعی از مسئولین شهرستانی با حضور در کارخانه گلبار شیمی محلات در جمع کارگران این کارخانه به نمایندگی از جامعه کارگری شهرستان محلات از تعدادی از کارگران تجلیل کردند.

 

 

نمایند ه مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی:
اقتصاد مقاومتی و شکوفایی اقتصادی در کشور با توجه به کارگر و کار فراهم خواهد شد

 

در ابتدای این مراسم حجت الاسلام سلیمی نماینده مردم شریف محلات و دلیجان در مجلس ضمن برشمردن این مجموعه به عنوان مجموعه ای برتر در منطقه گفت: همسویی کارگران و مدیران این مجموعه ستودنی و  یکی ازعوامل پیشرفت آن است.

 

وی با اشاره به نقش کارگران در صنعت و تولید ملی گفت: باید به محصول کار کارگران که همان تولید داخل است و نقش بسزایی در خودکفایی و اقتصاد مقاومتی دارد بها داده شود.

 

سلیمی همچنین کارگر را الفبای ایستادگی، مقاومت و استقلال کشور معرفی و بیان کرد: حمایت از حقوق کارگران امری ضروری و وظیفه همه مسئولین است و این توجه و حمایت‌ها موجب افزایش کیفیت محصولات تولیدی خواهد شد.

 

 

فرماندار محلات؛

کار همگانی موجب افزایش بهره وری و کاهش فقر در جامعه خواهد شد

 

سید احمد سجادی فرماندار محلات در ادامه با یادآوری نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» و اهمیت اقتصاد مقاومتی در جامعه گفتند:  طی 16 سال گذشته، 8 سال شعارهایی با رویکردهای اقتصادی از سوی رهبری انتخاب شده است.

 

وی با اشاره به وابستگی90 تا 95 درصد اقتصاد کشور به درآمدهای نفتی اظهار کرد: تحریم ها در سال‏های اخیر مشکلاتی را در حوزه اقتصادی بوجود آورده و بر اساس برآورد اقتصاددانان اگر بخواهیم به وضعیت اقتصادی ده سال قبل برگردیم به اعتباری معادل 500 میلیارد دلار نیازمندیم  که با درآمدهای پایین نفتی و جذب سرمایه‏گذاری خارجی در حال حاضر امکان‏پذیر نیست.

 

سجادی  راه برون رفت از مشکلات اقتصادی  را کارکردن همگان به نحو شایسته در هر پست و مسئولیت دانست و گفت: کار همگانی موجب افزایش بهره وری در جامعه می‏شود و همین افزایش بهره وری موجب افزایش سطح اقتصادی جامعه و کاهش فقر خواهد شد..

 

پایان این مراسم از کارگران برترمجموعه تقدیر و در جلسه‏ای با حضور مسئولین و مدیران شرکت، مسائل و مشکلات شرکت بررسی شد.

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ی

 
تگها: صبح محلات, کاگر, اقتصاد مقاومتی, نماینده مجلس, فرماندار محلات, بهره وری, کار و تلاش, فرهنگ کار, شهرستان محلات, خبر محلات, اخبار محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *