نمره 20 به مجمع خیرین مدرسه ساز محلات

29 مرداد 1392 کد خبر : 98861424 | بازدید : 2258

 

رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان مرکزی: به مجمع خیرین مدرسه ساز محلات باید نمره 20 داد.

 

 

 علی فخاری رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان مرکزی پس از بازدید از روند ساخت و تجهیز مدارس خیر ساز شهرستان محلات گفت: محلات در یک مقطع با رکود روبرو بود. به یکباره حرکت جهشی انجام داد که همه را به تحسین وا داشتند. مانند کار پایداری که در سال گذشته انجام شد به محوریت محلات کلیه خیرین استان در تهران گرد هم آمدند. به مجمع خیرین مدرسه ساز محلات باید نمره 20 داد.

 

وی در ادامه گفت: ما امانت دار  و خدمتگزار خیرین  هستیم و هر خیری ادبیات خاص خودش را دارد و می بایست سعی کنیم انتظارات آنان را برآورده کنیم

 

فخاری در خصوص برنامه آینده این نهاد برای خیرین مدرسه ساز گفت: استان مرکزی همیشه جلوتر از بقیه بوده است، ما جلوتر قرار قبلی با خیرین نمی گذاریم. اخیراً با استفاده از زندگینامه موجود در کتاب و آرشیو نوسازی به تهیه مستندی از خیرین اقدام نموده ایم.

 

همچنین وی در پایان گفت: اولین مدرسه قرآنی و  درمانگاه فرهنگیان استان توسط خیرین در حال ساخت می باشد، و با نظر مساعد آقای کریم زاده مدیر کل و خیر گرامی در حال توسعه هنرستانی هستیم که تا مقطع کاردانی و کارشناسی اقدام به تربیت هنرآموزان می نماید که در نهایت بتوانند جایگزین مناسبی برای نیروهای خارجی در سکوهای نفتی و نفت کش ها در خلیج فارس باشند.
تگها: محلات, خیرین مدرسه ساز, صبح محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *