دستگیری سه متهم دیگر از اعضای باند سرقت مسلحانه شهر نیم‌ور

19 اسفند 1394 کد خبر : 988614179 | بازدید : 12143

صبح محلات_فرماندهی انتظامی شهرستان محلات گفت: سه نفر دیگر از اعضای باند سرقت مسلحانه بهمن ماه شهر نیم ور در عملیات پلیس شناسایی و دستگیر شدند.

 

سرهنگ فرامرز گودرزی فرماندهی انتظامی شهرستان محلات در گفتگو با خبرنگار صبح محلات گفت: در تاریخ هجدهم بهمن ماه سال جاری دو گزارش سرقت مسلحانه از منزل دو شهروند شهر نیم‌ور به مرکز فورت‌های پلیس 110 اعلام شد و که در برنامه ریزی پلیس 4 نفر از سارقین در ساعات اولیه دستگیر شدند.

 

وی ادامه داد: در انجام بازجویی های فنی و تخصصی از افراد دستگیر شده، دیگر سارقان نیز شناسایی و عملیات دستگیری آنان در دستور کار کارآگاهان پلیس شهرستان قرار گرفت.

 

گودرزی با اشاره به سناسایی محل اختفای سارقین در یکی از استان‌های همجوار گفت: با انجام تحقیقات تکمیلی، مخفیگاه دیگر متهمان پروند سرقت مسلحانه در یکی از استان‌های همجوار شناسایی و پس از هماهنگی با دستگاه قضایی تیمی از ماموران انتظامی جهت دستگیری آنان اعزام شدند.

 

فرماندهی انتظامی شهرستان محلات در خاتمه خاطر نشان کرد: در چند روز گذشته و در عملیات‌های جداگانه سه نفر دیگر از اعضای این باند سرقت دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به پلیس آگاهی شهرستان منتقل شدند و تحقیقات تکمیلی جهت شناسایی و دستگیری آخرین عضو این باند سرقت همچنان ادامه دارد.

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, سارقان مسلح, نیم ور, دستگیری سارقان مسلح نیم ور, محلات, شهرستان محلات, خبر محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *