تشدید طرح امداد و نجات هلال احمر محلات در ایام نوروز

19 اسفند 1394 کد خبر : 988614176 | بازدید : 10757

صبح محلات_رئیس جمعیت هلال احمر محلات گفت: همزمان با ایام نوروز و آغاز سفرهای نوروزی طرح امداد و نجات جمعیت هلال احمر محلات تشدید خواهد شد.

 

قاسمعلی صفری ریئس جمعیت هلال احمر شهرستان محلات در گفتگو با خبرنگار صبح محلات گفت: همزمان با سراسر کشور طرح امداد و نجات نوروزی و طرح راهنمایان نوروزی در شهرستان محلات برگزار خواهد شد.

 

وی ادامه داد: در طرح راهنمایان نوروزی دو اکیپ یکی در ورودی شهرستان و دیگری در پارک سرچشمه مسئولیت معرفی شهرستان به مسافرین نوروزی را بر عهده دارند و با هماهنگی صورت گرفته با آموزش و پرورش مسافرین نوروزی را جهت اسکان به مدارس و ستاد اسکان فرهنگیان معرفی خواهند کرد.

 

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان محلات همچنین با اشاره به تشدید اجرای طرح امداد و نجات نوروزی در ایام مسافرت‌های سال نو گفت: طرح دائمی امداد و نجات جمعیت هلال احمر شهرستان محلات با آماده باش دو تیم امداد و نجات  در ایام نوروزی تشدید خواهد شد و طبق هماهنگی به عمل آمده با آتش نشانی و اورژانس اکیپ‌های ثابت و سیار امداد و نجات در تمامی جاده‌های شهری و روستایی و حتی در هنگام بروز سوانح در معادن آماده امداد رسانی هستند.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حضور بین 5 تا 12 دقیقه‌ای امدادگران در صحنه حوادث گفت: تیم‌های امدادی جمعیت هلال احمر محلات هیچ گونه محدودیتی برای حضور در صحنه سوانح ندارند و با توجه به هماهنگی به عمل آمده با اورژانس و آتش نشانی نیروهای امدادی شهرستان آمادگی همپوشانی کامل در سوانح و حوادث را داریم.

 

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان محلات در خاتمه خاطر نشان کرد: تلفن سه رقمی 112 جمعیت هلال احمر شهرستان محلات در تمامی ساعات شبانه روز آماده دریافت گزارش‌های مردمی از سوانح و حوادث و اعزام اکیپ‌های امدادی به صحنه حوادث است.

 

 

انتهای پیام/ی

 
تگها: صبح محلات, هلال احمر, امداد و نجات, راهنمایان نوروزی, محلات, شهرستان محلات, خبر محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *