وجود بخاری نفتی در مدارس استان مرکزی/در طرح هوشمند سازی کلاس‌های قصد لوکس سازی مدارس را نداریم

28 بهمن 1394 کد خبر : 988614118 | بازدید : 15871

صبح محلات_مدیر کل نوسازی مدارس استان مرکزی گفت: هنوز در برخی از مدارس بخاری نفتی داریم ولی تمامی آنها ایمن هستند و هر کجا که گاز وجود داشته سیستم گرمایشی را ایمن کرده‌ایم.

 

 

 

محمدصادق قائمی مدیرکل نوسازی مدارس ایستان مرکزی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار صبح محلات در خصوص ایمن سازی سیستم های گرمایشی مدارس گفت: در سطح استان مشکل خاصی در خصوص ایمنی سیستم های گرمایشی مدارس ندارم و در تمامی مدارس از سیستم های ایمن استفاده میکنیم.

 

وی ادامه داد: سیستم گرمایشی استاندارد مورد تعریف سازمان نوسازی مدارس پکیج و رادیاتور است وی در ما در مدارسی هم که سیستم استاندارد پکیج و رادیاتور مستقر نکرده ایم از بخاریهای گازی و نفتی ایمن استفاده میکنیم.

 

قائمی در خصوص استفاده از بخاری های نفتی در برخی از نقاط استان نیز گفت: هنوز بخاری نفتی داریم ولی تمامی آنها ایمن هستند و هر کجا که گاز وجود داشته با جایگزین کردن بخاری ها سیستم گرمایشی مدارس را ایمن کرده‌ایم.

 

وی همچنین با اشاره به هزینه 60 میلیون ریالی هوشمند سازی هر کلاس درس بیان کرد: در طرح هوشمند سازی کلاس‌های درس قصد لوکس سازی مدارس و اضافه کردن امکانات غیر قابل استفاده را نداریم و با توجه به وضعیت اعتبارات در مناطق شهری از هر مدرسه یک یا دو کلاس را هوشمند کردیم تا به صورت گردشی از آنها استفاده شود.

 

مدیر کل نوسازی مدارس استان مرکزی در خاتمه خاطر نشان کرد: این صنعت هنوز به صورت کامل جای خود را در آموزش و پرورش باز نکرده است و برای استفاده بهینه از این صنعت و سیستم نیازمند معلمانی هستیم که کار با آن را آموزش دیده باشند و بتوانند از سیستم هوشمند کلاسهای درس بهترین بهره برداری را بکنند.

 

انتهای پیام/ی

 
تگها: صبح محلات, بخاری نفتی, نوسازی مدارس, ایمنس ازی کلاسهای درس, هوشمند سازی کلاسهای درس, بخاری گازی, سیستم گرمایشی استاندارد, محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *