سارقان مسلح نیم ور دستگیر شدند/سارقان با قصد و برنامهریزی قبلی وارد نیم ور شده بودند

20 بهمن 1394 کد خبر : 988614089 | بازدید : 9280

صبح محلات_فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: اعضای باند سرقت مسلحانه منازل مسکونی شهر نیم ور در اقدام سریع پلیس زمین گیر شدند.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، سرهنگ کیومرث عزیزی فرماندهی انتظامی استان مرکزی در جمع خبرنگاران ضمن اعلام خبر فوق گفت: اعضای باند سرقتی که دو شب پیش اقدام به سرقت مسلحانه از دو منزل مسکونی در شهر نیم ور از توابع شعرستان محلات کرده بودند در عملیات سریع پلیس شناسایی و دستگیر و به جرم خود اعتراف کردند.

 

وی در خصوص جزئیات حادثه گفت: در شب هجدهم  بهمن ماه سال جاری دو گزارش سرقت مسلحانه از منزل دو شهروند نیم وری به مرکز فوریت‌های پلیس 110 اعلام شد و بلافاصله برنامه ریزی پلیس برای شناسایی و دستگیری مجرمین آغاز شد.

 

عزیزی افزود: در بررسی‌های مقدماتی مشخص شد که افرادی ناشناس با سلاح گرم و در حالی که صورت‌های خود را پوشانده بودند وارد منزل دو شهروند نیم وری شده و با بستن دست و پای احالی خانه، مقادیری طلاجات را به سرقت برده و از محل متواری شده اند.

 

فرماندهی انتظامی استان مرکزی با اشاره به اهمیت موضوع گزارش گفت: بلافاصله پس از دریافت گزارش برنامه ریزی عملیاتی برای دستگیری سارقان از سوی پلیس استان آغاز و با توجه به تمهیدات پیش بینی شده در سطح استان، ساعتی بعد از سرقت، ماموران انتظامی در ورودی شهر خمین به یک دستگاه خودروی سمند با چهار سرنشین مظنون و پس از توقف خودروی مذکور اقدام به بازرسی خودرو کردند.

 

وی همچنین افزود: در بازرسی مقدماتی از خودرو، برخی از ابزاری که احتمال داده می‌شد سارقان در سرقت خود مورد استفاده قرار داده بودند کشف و پرونده جهت تکمیل تحقیقات در اختیار پلیس شهرستان محلات قرار گرفت و در بازجویی های انجام شده و تحقیقات میدانی سارقان لب به اعتراف گشودند.

 

عزیزی در بخشی از سخنان خود با اشاره به برنامه ریزی قبلی سارقین مسلح گفت: سارقان از قبل برای انجام این سرقت برنامه ریزی کرده و با سرقت پلاک ماشین و نصب آنها بر روی خودروهای خود به قصد سرقت وارد شهر نیم ور شده بودند و پس از سرقت نیز پلاک‌های خود را تعویض و از محل متواری شده بودند.

 

این مقام ارشد انتظامی استان مرکزی در خاتمه خاطر نشان کرد: کار بازجویی فنی و تخصصی از متهمان این پرونده همچنان ادامه دارد و اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

انتهای پیام/ی

 
تگها: صبح محلات, سرقت مسلحانه, نیم ور, شهرستان محلات, دستگیری سارقان, محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *