دشمنان برای سلطه بر ایران به دنبال تغییر در ساختار نظام هستند/نفوذ از اصلی ترین راههای تغییر ساختار است

15 بهمن 1394 کد خبر : 988614070 | بازدید : 3739

صبح محلات_مشاور عالی سازمان بسیج فرهنگیان گفت: تحلیلگران غربی معتقدند پس از گرفتن قدرت موشکی و هسته‌ای ایران با کنترل جریان مقاومت و کنترل ایران می‌توانند تغییر در رفتار مردم، مسئولین و در نهایت تغییر در ساختار حکومت را شاهد باشند.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، محسن نجیب زاده مشاور عالی سازمان بسیج فرهنگیان کشور در نشست بصیرتی و روشنگری ویژه انتخابات گفت: راهبرد اصلی استکبار جهانی در مقابله با انقلاب اسلامی و راهبری نظام جمهوری اسلامی نیز در مقابله با سلطه مستکبران جهانی ست.

 

وی ادامه داد: وقتی به تاریخ رجوع می‌کنیم هیچ جایگاه و زمانی را نمی‌یابیم که در آن نزاع، جنگ و درگیری وجود نداشته باشد و عامل اصلی تمامی این جنگ‌ها به انسان‌ها و نوع مدیریت آنها مربوط است.

نجیب زاده با اشاره به تمرد شیطان از دستورخداوند در سجده به انسان در ابتدای خلقت گفت: از ابتدای خلقت عده‌ای به دنبال قدرت، مقام و ثروت بودند و قلدرمعابانه دیگران را تحت سلطه خود می‌گرفتند و در روز رستاخیز نیز باید پاسخگوی اعمال خود باشند.

 

مشاور عالی سازمان بسیج فرهنگیان کشور همچنین اظهار کرد: با وجود این که آمریکا امروز داعیه دار حقوق بشر و کدخدایی جهان است، با نگاهی به جملات بوش پسر پس از حادثه 11 سپتامبر که همه دولت‌ها و مردم دنیا را به دو دسته مقابل آمریکا و همراه آمریکا تقسیم می‌کند، درخواهیم یافت آمریکا نیز دارای خوی استکباری ست  و به دنبال تسلط بر مردم جهان است و برای رسیدن به این مقصود نیز از هیچ کاری کوتاهی نخواهد کرد.

 

وی ادامه داد: کشورهای جهان نیز به علت نداشتن قدرت باید زیر یوق مستکبرانی همچون آمریکا باشند و در زمانی که تمام دنیا به دو بلوک شرق و غرب تقسیم شده بود کسی در ایران قیام می‌کند که شعار نه شرقی و نه غربی سر می‌دهد و خود را از همه مستکبران جهانی مستقل اعلام می‌کند.

 

نجیب زاده، ترور شخصیت‌های انقلابی، تجهیز منافقان به سلاح، پناه دادن غرب به شاه ملعون و در نهایت جنگ تحمیلی 8 ساله را نمونه‌هایی از توطئه غرب بر علیه ایران و انقلاب اسلامی معرفی کرد و گفت: با وجود تمامی این توطئه ها انقلاب ما موفق و پیروز بود و این پیروزی نیز عواملی داست که اگر به آنها پرداخته نشود به خون تمامی شهداء انقلاب و جنگ تحمیلی خیانت شده است.

 

وی مهمترین عوامل پیروز بر توطئه‌های دشمنان را ایمان واقعی به خدا، رهبری ولایت فقیه، اطاعت بی چون و چرا از رهبری، وحدت جریانهای سیاسی زیر پرچم ولایت فقیه و بصیرت دانست و اظهار کرد: زمانی که به خدا ایمان داشته باشیم و با نگاه دقیق به سخنان رهبری و ولی فقیه حرکت کنیم هیچ عاملی نمی‌تواند ما را از مسیر حقیقت خارج کند و با تصمیمات به هنگام می‌توانیم خود را از خطرات محفوظ کنیم.

 

مشاور عالی سازمان بسیج فرهنگیان اوضاع امروز کشور را مستثنی از ابتدای انقلاب و جنگ تحمیلی ندانست و گفت: امروز هم امام ما و هم امت ما در خطر توطئه های دشمنان هستند و دشمن اصلی ما یعنی مستکبران جهانی به دنبال جدایی انداختن میان امت و رهبری هستند چرا که تجربه نشان داده جدایی انداختن میان امام و امت موجب شکست ما و پروزی دشمنان ما می‌شود.

 

نجیب زاده آخرین تیر ترکش دشمن را استفاده از نفوذی‌ها دانست و گفت: دشمن تمامی راه‌ها را رفته است و آخری تیر آن‌ها ساتفاده از عناصر نفوذی است که روزی در کنار امام(ره) بودند و مردم به آنها علاقه دارند و تنها راه شناسایی نفوذی‌ها توجه به سخنان امام راحل و سنجش افراد با سخنان اوست.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود در تحلیلی از اوضاع منطقه گفت: امروز جبهه و محور مقاومت وضعیت بسیار خوبی دارد و آمریکا امروز در سوریه زمین گیر شده است چرا که اگر داعش را نابود کند ایران پیروز میدان خواهد شد و اگر به هر نحو با داعش همکاری و همراهی کند مهر همراهی و حمایت از تروریست‌ها را بر پیشانی خود خواهد شدید.

 

مشاور عالی سازمان بسیج فرهنگیان ادامه داد: داعش فرزند ناخلف ازدواج آل سعود و آل یهود یا همان رژیم صهیونیستی است.

 

نجیب زاده راه بازگشت هیمنه آمریکا را از زبان تحلیل گران آمریکایی را گرفتن قدرت موشکی و هسته‌ای ایران دانست و بیان کرد: تحلیلگران غربی معتقدند پس از گرفتن قدرت موشکی و هسته‌ای ایران با کنترل جریان مقاومت و کنترل ایران می‌توانند تغییر در رفتار مردم، مسئولین و در نهایت تغییر در ساختار حکومت را شاهد باشند که در این زمینه دو راهکار جنگ و گفتگو را تعریف کرده اند.

 

مشاور عالی سازمان بسیج فرهنگیان مهمترین عنصر شکست دشمنان را رهبری معرفی و خاطر نشان کرد: تحلیلگران غربی بهترین زمان برای تخریب کردن و محدود کردن رهبری را انتخابات معرفی می‌کنند و تلاش دارند با نفوذ توسط افراد نخاله در مجلس خبرگان رهبری به هدف نهایی خود یعنی تغییر رهبری برسند.

 

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, اخبار محلات, محلات, سازمان بسیج فرهنگیان, نجیب زاده, مشاور عالی, نفوذ, انتخابات, سلطه, استکبار جهانی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *