افتتاح و کلنگ زنی چند پروژه همزمان با حضور استاندار مرکزی در محلات

13 بهمن 1394 کد خبر : 988614064 | بازدید : 3879

صبح محلات_همزمان با نخستین روز از دهه فجر و حضور استاندار مرکزی در محلات چند پروژه افتتاح و کلنگ زنی شد.

 

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، محمود زمانی قمی استاندار استان مرکزی همزمان با نخستین روز از دهه فجر در بدو ورود به شهرستان محلات با حضور در گلزار شهداء محلات سفلی ضمن گلباران قبور شهداء به مقام شامخ آنها ادای احترام کرد.

 

استاندار مرکزی در ادامه با حضور در منزل شهیدان محسن و خلیل الله بوریایی با مادر این شهیدان ملاقات و گفتگو کرد و نماز ظهر و عصر را به جماعت و همراه با مسئولین استانی و شهرستانی در منزل شهیدان بوریایی اقامه کرد.

 

شهیدان محسن و خلیل الله بوریایی به ترتیب در 13 اسفند ماه سال 65 و دهم خرداد ماه سال 65 در شلمچه و جزیره مجنون به شهادت رسیدند.

 

زمانی قمی در ادامه بازدید خود از شهر محلات با حضور در دهکده گل شهرستان محلات کلنگ احداث اولین شهرک تخصصی، تولیدی ماهیان زینتی کشور را در زمین به مساحت 13 هکتار و اعتباری بالغ بر 44 میلیارد ریال به زمین زد.

 

استاندار مرکزی همچنین با حضور در کارخانه تولید حلوا شکری سنجاب شهر محلات این کارخانه را ظرفیت تولید یک هزار تن حلوا شکری در سال و اشتغال مستقیم 10 نفر را دارد افتتاح کرد.

این کارخانه در زمین به مساحت 5 هزار متر مربع و 30 میلیارد ریال احداث شده است.

 

وی همچنین با حضور در روستای گردشگری آبگرم محلات کلنگ احداث مسجد این روستا را به زمین زد، این مسجد در زمین به مساحت 390 متر مربع و زیربنای 800 متر مربع با اعتباری بالغ بر 8 میلیارد ریال و با معماری گردشگری، سنتی و اسلامی احداث خواهد شد.

 

استاندار مرکزی در ادامه حضور خود در شهرستان محلات با حضور در شهرک صنعتی شهر نیم ور فاز دوم کارخانه فراوری سنگ ایران زمین را افتتاح کرد.

 

فاز دوم این کارخانه با نصب یک دستگاه اره ساب با اعتباری بالغ بر سه میلیارد ریال افتتاح شده است.

 

زمانی قمی در پایان حضور خود در شهرستان محلات با حضور در کارخانه فراوری سنگ کارا از نمونه سنگ‌های صادراتی این کارخانه بازدید کرد.

 

 

گزارش تصویری مرتبط را اینجا ببینید.

 

 

انتهای پیام/ی

 
تگها: صبح محلات, استاندار مرکزی, کلنگ زنی, افتتاح کارخانه, پروژه صنعتی, کارخانه, زمانی قمی, محلات, دهه فجر, شهرستان محلات, خبر محلات, اخبار محلات, محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *