دشمنان ما از عزت و اقتدار ایران اسلامی واهمه دارند

12 بهمن 1394 کد خبر : 988614061 | بازدید : 1079

صبح محلات_امام جمعه محلات گفت: دانش آموزان باید اهداف امام(ره) از تشکیل حکومت اسلامی را مطالعه و به خوبی بشناسند.

 

صبح محلات: امام جمعه محلات

 

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، حجت الاسلام مهدی ربانی امام جمعه محلات در آیین نمادین نواختن زنگ انقلاب در دبیرستان نمونه رازی محلات گفت: دانش آموزان باید اهداف امام از تشکیل حکومت اسلامی را به خوبی بدانند و با اقدامات خود مسیر رسیدن به این اهداف را پیگیری کنند.

 

وی ادامه داد: دانش آموزان در عین حال که به علم، تربیت، اخلاق و رشد معنوی توجه دارند با افزایش مطالعه خود به مسئله حکومت ایلامی و جمهوری اسلامی نیز توجه کنند.

 

امام جمعه محلات، مطالعه در خصوص شرایط پیش از انقلاب، اهداف امام(ره) و ملت ایران در انقلاب و علل برخوردهای چندگانه مدعیان حقوق بشر و دموکراسی با جمهوری اسلامی و دیگر حکومت ها را لازمه شناخت اهداف امام از تشکیل حکومت اسلامی دانست و گفت: شناخت و آگاهی از جنایات و خیانت‌های رژیم سابق نسبت به مردم ایران و خوش خدمتی‌ها و وابستگی‌های غیر قابل قبول رژیم پهلوی برای مستکبران جهانی یکی از مواردی است که باید به صورت جدی به آنها توجه شود.

 

ربانی همچنین افزود: حاکمیت ارزش‌های الهی و حاکمیت حکومت دینی از مهمترین اهداف امام(ره) و ملت از انقلاب علیه رژیم سابق بود که دانش آموزان باید به عنوان دومین موضوع مورد مطالعه قرار دهند و در نظر داشته باشند که در دوران انقلاب و جنگ تحمیلی هشت ساله شهداء بسیار زیادی برای محقق شدن این خواسته‌ها تلاش کردند و جان خود را نثار کردند.

 

وی راه شناخت علل تشکیل قیام امام(ره) و شهداء در مقابل رژیم سابق را تفکر در کلام امام خمینی(ره) و مطالعه وصیت نامه شهداء دانست و اظهار کرد: در مقابل تمامی کسانی که ادعا می‌کنند اسلام برنامه‌ای برای حکومت ندارد، امام راحل تلاش کرد به جهانیان ثابت کند اسلام علاوه بر برنامه برای زندگی شخصی برنامه‌ای کامل برای حکومت دارد و اگر در سال‌های پس از انقلاب دشمنان ما را آزاد گذاشته بودند جمهوری اسلامی و ایران اسلامی بسیار جلوتر از این بود و جنگ تحمیلی هشت ساله و تحریم‌های ظالمنه 12 ساله استکبار جهانی تنها برای جلوگیری از پیشرفت حکومت اسلامی بودند.

 

امام جمعه محلات همچنین خاطر نشان کرد: ریشه یابی چرایی سنگ اندازی و برخورد چندگانه مدعیان حقوق بشر و دموکراسی با انقلاب و مردم انقلابی ایران در سالهای پس از انقلاب خود گویای عزت و اقتدار ایران اسلامی، حکومت اسلامی و جمهوری اسلامی است، همان چیزی که دشمنان ما بسیار از آن واحمه دارند.

 

انتهای پیام/ی

 
تگها: صبح محلات, امام جمعه محلات, گلبانگ انقلاب, انقلاب اسلامی, دهه فجر, محلات, شهرستان محلات, جمهوری اسلامی, حکومت اسلامی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *