آب تصفیه شده تا پایان سال در منازل مردم محلات خواهد بود

10 بهمن 1394 کد خبر : 988614050 | بازدید : 9177

صبح محلات_مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی گفت: تصفیه خانه آب محلات تا قبل از آغاز فصل گرما و آغاز پیک مصرف به بهره برداری خواهد رسید.

 

عبدالرضا خلیلی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی در گفتگو با خبرنگار صبح محلات ضمن اعلام خبر بهره برداری از تصفیه خانه حف آبه سد کوچری شهرستان محلات در آینده‌ای نزدیک گفت: ساختمان سازی و محوطه سازی محل تصفیه خانه به صورت کامل انجام شده است و کار نصب تجهیزات به زودی آغاز خواهد شد.

 

وی ادامه داد: تجهیزات مورد نیاز با کمک و مساعدت یکی از خیرین شهرستان محلات خریداری شده است و در محل ساخت تصفیه خانه آماده نصب و بهره برداری است.

 

خلیلی همچنین افزود: طبق برنامه ریزی صورت گرفته تصفیه خانه و ایستگاه پمپاژ آب تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید.

 

مدیر کل آبفای استان خاطر نشان کرد: به مردم محلات این اطمینان را خواهیم داد قبل از آغاز فصل گرما و پیک مصرف آب، پروژه به بهره برداری رسیده و بابت کمبود آب مشکلی رخ نخواهد داد.

 

لازم به ذکر است کلنگ احداث این تصفیه خانه در دهه فجر سال 93 به زمین زده و مقرر بود در دهه فجر سال 94 به بهره برداری برسد که به علت عدم تامین اعتبار در موعد مقرر تکمیل نشده و همکنون با کمک یکی از خیرین محلاتی در حال تکمیل می‌باشد.

 

حق آبه شهرستان محلات ار سد کوچری چندی پیش به دستور دادستان شهرستان به علت آن چیزی که احتمال وجود آلودگی اعلام شد، قطع شده بود.

 

 

انتهای پیام/ی

 
تگها: صبح محلات, تصفیه خانه آب, محلات, آب سالم, آب تصفیه شده, مدیر عامل آبفای استان, استان مرکزی, شهرستان محلات, خبر محلات, محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *