100 درصد روستاهای محلات از آب شرب سالم استفاده می‌کنند

24 دی 1394 کد خبر : 988613926 | بازدید : 8754

صبح محلات_مدیر امور آب و فاضلاب روستایی محلات ضمن اعلام این خبر گفت: بر اساس اولویت بدنی‌های اداره کل آب و فاضلاب روستایی، هیچ یک از روستاهای محلات در اولویت شبکه فاضلاب نیستند.

 

 

مهدی ابراهیمی در گفتگو با خبرنگار صبح محلات گفت: در حال حاضر 100 درصد روستاهای بالای 20 خانوار شهرستان محلات تحت پوشش شبکه آب شرب سالم هستند و اکثر روستاهای زیر 20 خانوار نیز دارای سکنه ثابت نیستند.

 

وی ادامه داد: اجرای طرح شبکه سراسری فاضلاب در روستاها بر اساس اولویت‌ها تعریف شده است که روستاهای محلات در حال حاضر در این اولیت قرا نگرفته‌اند.

 

ابراهیمی یکی از شاخصه‌های اولویت بندی روستاها برای اجرای شبکه فاضلاب روستایی را قرارگیری روستا در بستر سنگی اعلام کرد و گفت: هیچ یک از روستاهای محلات در بستر سنگی قرار نگرفته اند و همین امر موجب شده تا روستاهای محلات در اولویت اجرای شبکه فاضلاب نباشند.

 

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی محلات در خاتمه بیان کرد: تمامی روستاهای بالای 20 خانوار شهرستان محلات تحت پوشش آب شرب بهداشتی و لوله کشی قرار دارند.

 

 

انتهای پیاح/ی

 
تگها: صبح محلات, آبفای روستایی, آب و فاضلاب روستایی, آب بهداشتی سالم, آب شرب, آب شرب سالم, روستاهای محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, اخبار محلات, محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *