شمارش معکوس اضمحلال رژیم آل سعود/خون مظلومان گریبان ال سعود را خواهد گرفت

13 دی 1394 کد خبر : 988613877 | بازدید : 4859

صبح محلات_اعدام شیخ نمر، رژیم سفاک آل سعود را در سراشیبی سقوط و اضمحلال قرار داده و به زودی شاهد سقوط خواهیم بود.

 

حجت الاسلام تقی لطفی امام جمعه نیم‌ور در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار صبح محلات گفت: اعدام شیخ نمر به عنوان برجسته ترین روحانی شیعه عربستان توسط رژیم سفاک آل سعود کاری احمقانه بود که غیر از این نیز از آین رژیم توقعی نبود.

 

وی ادامه داد:اعدام شیخ نمر قطعا به زودی دامان خود آل سعود را خواهد گرفت و شمارش معکوس اضمحلال این رژیم سفاک شروع شده است.

 

امام جمعه نیم ور با اشاره به چراغ سبز دولت‌های استکباری به ویژه رژیم صهیونیستی به عربستان برای اعدام شیخ نمر گفت: قطعا رژیم آل سعود با چراغ سبز اربابان خود دست به جنایت در بحرین، یمن زده است و اگر حمایت‌های مستکبرین جهانی از این رژیم نبود، آل سعود نمی‌توانست در مقابله با محور مقاومت از داعش و نیروهای تکفیری حمایت کند.

 

وی کشتار شیعیان در کشورهای اسلامی بخصوص نیجریه، یمن، بحرین و عراق را برای ایجاد رعب و وحشت در میان شیعیان دانست و افزود: حکومت‌های استکباری با ظلم خود به مسلمانان و شیعیان درصدد تاثیر گذاری بر حکومت‌های اسلامی و اسلام واقعی و حقیقی هستند.

 

لطفی همچنین اظهار داشت: این از سنتهای الهی است که خون مظلوم کار خود را خواهد کرد و گریبان آل سعود را خواهد گرفت و تمامی مسلمانان شیعه و سنی جهان و حتی آزادی خواهان جهانی و تمامی کسانی که در برابر اعدام جنایتکاران گریبان چاک می‌کنند باید به این حرکت وحشیانه آل سعود اعتراض کنند.

 

امام جمعه نیم ور در خاتمه اعدام شیخ نمر را یکی از مراحل توطئه علیه جهان اسلام دانست و گفت: رژیم سفاک ال سعود با این حرکت خود را در سراشیبی سقوط قرار داده و به زودی شاهد سقوط و اضمحلال این رژیم خواهیم بود.

 

انتهای پیام/ی

 
تگها: صبح محلات, امام جمعه نیم ور, اعدام شیخ نمر, سقوط ال سعود, جنایات آل سعود, کشتار شیعیان, شهرستان محلات, محلات, خبر محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
پر بحث ترین ها
salamup.ir
nashrkhabar.ir
salamup.ir
nashrkhabar.ir
nashrkhabar.ir