کشف بیش از 14 هزار نخ سیگار قاچاق و هفت کیلوگرم مواد مخدر در محلات

26 آبان 1394 کد خبر : 988613803 | بازدید : 7764

صبح محلات_فرماندهی انتظامی شهرستان محلات از کشف بیش از 14 هزار نخ سیگار قاچاق و همچنین 7 کیلوگرم مواد مخدر در عملیاتهای جداگانه در این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، سرهنگ فرامرز گودرزی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: در راستای مقابله با قاچاق کالا و ارز و برخورد با مخلان امنیت اقتصادی طی یک عملیات در مدت 48 ساعت بیش از 14 هزار نخ سیگار قاچاق از سطح شهرستان کشف شد.

 

وی ادامه داد: در پی اجرای این طرح از کلیه فروشگاه‌ها، مغازه‌ها و عوامل فروش مواد دخانی سرکشی و بازرسی شذ و تعداد 14 هزار و 560 نخ سیگار قاچاق کشف و ضبط و اموال مکشوفه جهت سیر مراحل قانونی به اداره دخانیات منتقل و متهمین جهت سیر مراحل قانونی و پس از تشکیل پرونده به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

 

فرماندهی انتظامی شهرستان محلات در ادامه گفت: مامورین انتظامی شهرستان محلات در عملیاتی دیگر موفق به کشف 7 کیلوگرم ماده مخدر گراس شدند.

 

وی در تکمیل این خبر گفت: در پی اقدامات فنی و اطلاعاتی گسترده مامورین مبارزه با مواد مخدر محلات از تردد یک دستگاه خودروی سواری حامل مواد مخدر در سطح شهرستان مطلع و بالافاصله با استقرار اکیپ انتظامی در سطح معابر شهرستان پس از چند ساعت گشت زنی خودروی مورد نظر را شناسایی و متوقف کردند.

 

گودرزی با اشاره به کشف 7 کیلوگرم ماده مخدر گراس از خودروی مورد نظر گفت: راننده که اهل و ساکن یکی از استان‌های همجوار بود دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مقامات قضایی معرفی شد.

 

فرماندهی انتظامی شهرستان محلات در خاتمه ضمن قدردانی از همکاری شهروندان با پلیس در راستای افزایش امنیت و همچنین مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر اظهار داشت: قاچاق موجب انحراف سرمایه از مسیر اصلی و در نهایت کاهش تولید ملی و گسترش فقر و بی کاری خواهد شد و ثبات امنیت  تنها در سایه همکاری مردم با دستگاه‌های متولی نظم و امنیت محقق خواهد شد.

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, کشف مواد مخدر, کشف سیگار قاچاق, نیروی انتظامی محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, اخبار محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *