هیئت نظارت هر چه سریعتر باید شکل بگیرد/افکار عمومی منتظر پاسخ روشن در این خصوص هستند

20 آبان 1394 کد خبر : 988613790 | بازدید : 4634

سلیمی با اشاره به ضرورت تشکیل هیئت نظارت بر اجرای برجام گفت:سکوت و کنار گذاشتن مسئله مهمی مانند تشکیل این هیئت مطالبه ی افکار عمومی را نسبت به این مسئله تشدید می کند.

 

به گزارش صبح محلات، حجت الاسلام علیرضا سلیمی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار دیار آفتاب گفت: براساس نامه ی مقام معظم رهبری مبنی بر تشکیل شدن هیئت نظارت بر اجرای برجام انتظار می رود که هر چه سریعتر این هیئت تشکیل شود.

 

 سلیمی اظهار کرد: باتوجه به گزارشات متفاوت تایید شده و نشده در موارد آغاز به اجرای برجام و حتی جمع شدن تعدادی سانتریفیوژ انتظار این بود که این هیئت نظارت هر چه سریعتر شکل بگیرد.

 

وی با اشاره به اینکه هیئت نظارت بر اجرای برجام باید توضیح دهد که آیا الزامات نه گانه مقام معظم رهبری در خصوص برجام رعایت شده است، گفت:افکار عمومی منتظر پاسخ روشن در این خصوص هستند.

 

عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت:امیدواریم شورای عالی امنیت ملی،دولت و سایر دستگاه هایی که مخاطب نامه ی مقام معظم رهبری بوده اند، هر چه سریعتر نسبت به تشکیل هیئت نظارت بر اجرای برجام اقدام کنند.

 

 سلیمی با اشاره به اینکه زمان زیادی در خصوص برجام در اختیار نداریم بیان کرد:سکوت و کنار گذاشتن مسئله ی مهمی مانند تشکیل هیئت نظارت بر اجرای برجام که جز مطالبات مردمی است،ظن افکار عمومی را نسبت به برجام تشدید می کند.

 

وی یاد آور شد: به تاخیر انداختن تشکیل این هیئت ممکن است برای کشور مخاطراتی به همراه داشته باشد.

 

نماینده مردم محلات و کمیجان با اشاره به اینکه این هیات متولی نظارت و ارزیابی دقیق اجرای برجام است،خاطر نشان کرد: این هیئت موظف است مراحل اجرای برجام را رصد کند،تا طرف مقابل نیز به تعهدات خود عمل کند.

 

 انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, سلیمی, نماینده مجلس, کمسیون اموزش, نظارت بر برجام, اجرای برجام, برجام هسته ای, محلات, خبر محلات, شهرستان محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *