امام حسین(ع) به واسطه مبارزه با استکبار در روز عاشورا مقابل یزید ایستاد

13 آبان 1394 کد خبر : 988613776 | بازدید : 8259

صبح محلات_رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان محلات گفت: مردم انقلابی و مسئولین با حضور در این راهپیمایی‌ها و شعار دادن به جهانیان ثابت خواهند کرد اهل سازش با مستکبران نیستند.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، حجت الاسلام عباس کاظمی ریئس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان محلات در آیین راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی گفت: به فرموده امام خمینی(ره) تسخیر لانه جاسوسی انقلاب دوم ما بود و نقطه اشتراک حوادث سیزده آبان در سالهای 43، 57 و 58 استکبار ستیزی آنها ست.

 

وی ادامه داد: مستکبر کسی است که به واسطه ثروت و قدرت از هیچ کس حرف شنوی ندارد و تنها به دنبال سلطه بر دیگران است.

 

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهر محلات همچنین افزود: کشتار جوانان و دانشمندان هسته‌ای ایران، کشتار مردم ژاپن با سلاح اتمی و کشتار مردم بیگناه عراق و افغانستان توسط نیروهای آمریکایی همه و همه به خاطر حس برتری جویی آمریکایی ها نسبت به دیگر مردم دنیاست.

 

کاظمی جنگ با دشمنان و مستکبران را دستور قرآنی دانست و گفت: طبق دستور قرآن باید دشمنی با استکبار را به شدت به آنها نشان داد و جنگ با مستکبران،  دوستان شیطان و برتری طلب‌ها جنگی ابدی است.

 

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان محلات در خاتمه گفت: همه مردم انقلابی و مسئولین با حضور در این راهپیمایی‌ها و شعار دادن به جهانیان ثابت خواهند کرد اهل سازش با مستکبران نیستند و امام حسین(ع) نیز در روز عاشورا به واسطه عدم بیعت با مستکبر زمان خود یعنی یزید به شهادت رسید و امام حسین(ع) نیز شعار مرگ بر استکبار سرداد.
تگها: صبح محلات, مرگ بر آمریکا, راهپیمایی سیزدهم ابان, روز مبارزه با استکبار جهانی, آتش زدن پرچم آمریکا, محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *