آمریکا و رژیم صهیونیستی و آل سعود نمودهای امروزی استکبار هستند

13 آبان 1394 کد خبر : 988613775 | بازدید : 8173

صبح محلات_رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان محلات: حس برتری جویی نسبت به دیگران به واسطه پول و قدرت از نمودهای استکبار است.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، حجت الاسلام عباس کاظمی در مراسم زنگ استکبار ستیزی شهر محلات گفت: هر انسان مومنی در راه رسیدن به کمال به 5 دشمن، نفس اماره، حسادت دیگران، مکر منافقین، جنگ کفار و دسیسه های شیطان مواجه است.

 

وی ادامه داد: ویژگی مشترک تمامی این دشمنان استکباری بودن و حس برتری جویی آنها نسبت به دیگر انسان‌های به واسطه برخورداری از ثروت و قدرت است و سر سلسله‌ی تمامی این مستکبران شیطان است.

 

کاظمی با اشاره به یکی از خطبه‌های امیر المومنین علی(ع) در نهج البلاغه گفت: حضرت علی(ع) سرسلسله استکبار کنندگان را شیطان معرفی می‌کند و پس از نام شیطان در قرآن نام قارون، نمرود و فرعون آورده شده است.

 

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان محلات در ادامه بیان داشت: در حال حاضر آمریکا و رژیم صهیونیستی و آل سعود نمودهای استکبار هستند و پیام ما در روز ملی مبارزه با استکبار جهانی به شهداء 13 آبان ادامه دادن راه آنها در مسیر مبارزه با استکبار جهانی است.

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, مرگ بر آمریکا, راهپیمایی سیزدهم ابان, روز مبارزه با استکبار جهانی, آتش زدن پرچم آمریکا, محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *