کشف راز تصادف تصنعی در محلات

28 مهر 1394 کد خبر : 988613736 | بازدید : 8261

صبح محلات_فرماندهی انتظامی شهرستان محلات گفت: سه تن از سرنشینان یک دستگاه موتور سیکلت که در یک تصادف صوری قصد فریب راننده خودروی سواری و اخذ خسارت از وی را داشتند شناسایی و روانه زندان شدند.

 

سرهنگ فرامرز گودرزی فرماندهی انتظامی شهرستان محلات در گفتگو با خبرنگار صبح محلات گفت: پس از وقوع یک فقره تصادف جرحی میان یک دستگاه خودروی سواری و یک دستگاه موتور سیکلت به سه سرنشین و ایجاد خسارت جزئی به وسایل نقلیه و اظهارات دو تن از سرنشینان موتور سیکلت به ایجاد صدمات جرحی متعدد در ناحیه صورت، دست و پا و با توجه به شواهد موجود و اظهارات ضد و نقیض راننده موتور سیکلت از نحوه وقوع حادثه، مورد به صورت جدی در دست بررسی مامورین نیروی انتظامی قرار گرفت.

 

فرماندهی انتظامی شهرستان محلات با اشاره به اعتراض راننده خودروی سواری و همچنین عدم مشاهده جراحت در راننده موتور سیکلت گفت: در بررسی اولیه صحنه تصادف هیچ گونه آثاری از خط ترمز موتور سیکلت مشاهده نشد و با توجه به خسارت بسیار کم موتور سیکلت و خودروی سواری، موضوع عدم آسیب راننده موتور سیکلت و ایجاد جرح برای دیگر سرنشینان موتور سیکلت مورد شک مامورین واقع و بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

 

وی ادامه داد: با توجه به عدم رضایت راکب موتور سیکلت برای معرفی به پزشکی قانونی و شواهد موجود، پس از بررسی اظهارات متهمین مبنی بر اقامت و اشتغال در شهرستان محلات و برملا شدن کذب بودن این اظهارات، متهمین در بازجویی های فنی به برنامه ریزی خود برای فریب مامورین، قانون و راننده خودروی سواری و اخذ خسارت در این تصادف صوری اعتراف کردند.

 

گودرزی همچنین اظهار داشت: هر سه متهم پس از اعتراف و تکمیل پرونده و اخذ گذارش پزشکی قانونی مبنی بر مصدومیت سرنشینان حادثه یک هفته قبل از وقوع تصادف در شهرستان محلات، به مقامات قضایی معرفی و با قرار وثیقه راهی زندان شدند.

 

فرماندهی انتظامی شهرستان محلات در خاتمه گفت: رانندگان با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و توجه به توصیه‌ها و هشدارهای پلیس قطعا نقش بسزایی در کاهی تصادفات و به طبع آن کاهش تلفات دارند و شهروندان عزیز در برخورد با تصادفات ضمن حفظ خونسردی و هوشیاری کامل مراتب را از طریق تلفن 110 به مرکز فوریت‌های پلیس اطلاع دهند.

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, تصادف تصنعی, فرماندهی انتظامی شهرستان محلات, نیروی انتظامی, تصادف, اخاذی, محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, اخبار محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *