محل نمایشگاه سنگ نیم ور ثبت جغرافیایی بین المللی خواهد شد/تجمیع نمایشگاه‌های سنگ کشور در نیم ور

23 مهر 1394 کد خبر : 988613724 | بازدید : 7350

صبح محلات_مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان گفت: راه اندازی شرکت صادراتی در زمینه سنگ تاثیر بسزایی در ورود محصولات به بازار‌های جهانی خواهد داشت.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، محمدرضا حاجی پور مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی شب گذشته در آیین اختتامیه هشتمین نمایشگاه سنگ نیم ور گفت: ساخت مجموعه سایت نمایشگاه سنگ نیم ور در مدت کمتر از سه ماه با وسعت 90 هزار متر مربعی نشان دهنده پتانسیل‌های موجود در بخش خصوصی است.

 

وی ادامه داد: پتانسیل به نمایش گذاشته شده در این پروژه نشان از توان بخش خصوصی برای برعهده گرفتن امورات اجرایی کشور است.

 

حاجی پور همچنین با اشاره به موضوع واگذاری موقت زمین این نمایشگاه گفت: در خصوص حل مشکل زمین سایت نمایشگاه، پیگیری‌های لازم انجام شده و به زودی مشکل آن رفع خواهد شد و با توجه به جایگاه شهر نیم ور و شهرستان محلات و پتانسیل‌های موجود در این منطقه در حال ثبت بین المللی جغرافیایی سایت نمایشگاه هستیم و پس از دریافت مجوز ها جایگاه نمایشگاه محلات را به عنوان جایگاه بین المللی ثبت و معرفی کنیم.

 

وی در ادامه اظهار داشت: طبق رایزنی های انجام شده با دکتر سرقینی معاون وزیر نیز مقرر شد تا بحث تجمیع نمایشگاه‌های سنگ کشور در منطقه نیم‌ور پیگیری شود و با انجام این کار تمامی نمایشگاه‌ها به صورت مشترک و در همین سایت نمایشگاهی اجرا خواهد شد.

 

 

مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان در خاتمه گفت: تسهیل در راه اندازی شرکت صادراتی در زمینه سنگ و مواد معدنی و راه اندازی کامل آن تاثیر بسزایی در روان سازی بحث صادرات سنگ و مواد معدنی و ورود محصولات به بازارهای جهانی خواهد داشت.

 

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, نمایشگاه سنگ نیم ور, اختتامیه, هشتمین نمایشگاه بین المللی سنگ نیم ور, صادرات سنگ, شهرستان محلات, خبر محلات, اخبار محلات, محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *