رئیس جدید آموزش و پرورش محلات معارفه شد

5 مهر 1394 کد خبر : 988613663 | بازدید : 7863

صبح محلات_به دنبال بازنشستگی رحیم امیری ریاست سابق آموزش و پرورش محلات، حسن شمس، از کارمندان آموزش و پرورش و از اعضای شورای شهر محلات با حکم مدیر کل آموزش و پرورش استان به سمت ریاست آموزش و پرورش محلات منصوب شد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، در آیین تکریم و معارفه که با حضور شیرخانی معاون پرورشی مدیر کل آموزش و پرورش استان و جمعی از مسئولین شهرستانی برگزار شد ضمن قرائت حکم بازنشستگی رحیم امیری، حکم انتصاب حسن شمس به عنوان مدیر آموزش و پرورش محلات قرائت شد.

 

سید احمد سجادی فرماندار محلات ضمن تبریک بازگشایی مدارس و آغاز بهار تعلیم و تربیت گفت: انتخاب و انتصاب مدیران بومی و یا دارای سابقه کار در سطح شهرستان از اولویت‌های فرمانداری بوده، هست و خواهد بود چرا که مدیر بومی به واسطه اشنایی بیشتر از محیط شهرستان و همچنین به واسطه شناخت از شرایط موجود کارآیی بیشتر خواهد داشت.

 

در ادامه شیرخانی معادن پرورشی مدیر کل آموزش و پرورش استان ضمن تبریک بازگشایی مدارس معلمان را سربازان تعلیم و تربیت معرفی کرد و گفت: ثروت هر کشوری به دو عامل بستگی دارد یکی منابع انسانی و دیگری منابع مادی و ثروتمند ترین کشور‌ها اگر منابع مادی عظیم خود را به افراد غیر متخصص واگذار کنند قطع مثمر ثمر نخواهد بود.

 

وی در ادامه تربیت نیروهای کارآمد جهت توسعه منابع انسانی را از مهمترین وظایف آموزش و پرورش برشمرد و گفت: تربیت انسان‌هایی با قدرت تفکر و تحلیل، تربیت دانش آموز خلاق با هدف تربیت کارآفرین، منطبق کردن آموزش‌های فنی و حرفه‌ای با بازار کار و تربیت شهروندان قانون مدار از ملزومات توسعه منابع انسانی است که آموزش و پرورش باید در این مهم به صورت جدی وارد عمل شود.

 

شیرخانی انتخابات شوراهای دانش آموزی را آموزش دموکراسی و توجه به رای حداکثری دانست و گفت: دانش آموزان از هم اکنون باید با این مسائل آشنا شوند و در این راستا توجه جدی به چنین مسائلی است.

 

وی در خاتمه تحقق اهداف آموزش و پرورش را نیازمند مشارکت همگانی دانست و گفت: شوراهای آموزش و پرورش به منظور تحقق مشارکت مسئولین شهرستان تشکیل شده است و حضور مسئولین شهرستان در این جلسه نشان از اهمیت موضوع آموزش و پرورش و همچنین نشانی از مشارکت فراگیر در آموزش و پرورش شهرستان است.

 

در بخش دیگری از این مراسم، رحیم امیری ضمن ارائه گزارشی از عملکرد 70 ماهه خود ر مدیریت آموزش و پرورش رشد چشم گیر قبولی‌های کنکور، افزایش میانگین نمرات امتحانات نهایی دانش آموزان شاخه نظری را حاصل تلاش‌های همه کارکنان اداری و آموزشی، آموزش و پرورش شهرستان در جبهه علم آموزش دانست و گفت: قطعا رسیدن به این مهم و جایگاه بدون تلاش و ایثار تمامی همکاران میسر و ممکن نبود و ادعایی ندارم که تمامی کارهایی که انجام شده صحیح بود است اما از ابتدای خدمتم در آموزش و پرورش تا کنون برای پرورش شیعیانی حقیقی تلاش کردم و نگاهم به آموزش و پرورش همین بوده است.

 

در پایان این مراسم حکم بازنشستگی رحیم امیری و انتصاب حسن شمس قرائت شد.

 

صبح محلات:رئیس جدید آموزش و پرورش محلات معارفه شد

 

صبح محلات:رئیس جدید آموزش و پرورش محلات معارفه شد

 

صبح محلات:رئیس جدید آموزش و پرورش محلات معارفه شد

 

صبح محلات:رئیس جدید آموزش و پرورش محلات معارفه شد

 

صبح محلات:رئیس جدید آموزش و پرورش محلات معارفه شد

 

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, آموزش و پرورش محلات, تودیع و معارفه, محلات, خبر محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *