سد کردن راه نفوذ استکبار باعث پیروزی ماست/جنایات آل سعود در یمن برای مقابله با بیداری اسلامی است

2 مهر 1394 کد خبر : 988613636 | بازدید : 1819

صبح محلات_امام جمعه محلات گفت: هوشیاری و بصیرت نسبت به منافذ نفوذ دشمن و تلاش برای سد کردن این مافذ باعث پیروزی ما در جنگ نرم پیشرو خواهد شد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، حجت السلام مهدی ربانی امام جمعه محلات در خطبه های نماز عید قربان محلات در جمع نمازگزاران گفت: از نشانه‌های بندگی خداوند، آمادگی انسان برای اهداء جان و مال در راه خدا است و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس نشان دادند در راه حفظ اسلام و نظام اسلامی حاضر به قربانی کردن جان خود هستند.

 

وی ادامه داد: هفته دفاع مقدس یادآور رشاد‌ت‌ها و جانفشانی‌های و ایثارگری‌های رزمندگان در جبهه‌های جنگ تحمیلی است و ضمن قدر دانی از این رشادت‌ها باید خاطره رشادت‌ها و جانفشانی‌های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس حفظ شود.

 

امام جمعه محلات در ادامه افزود: آنچه در دوران دفاع مقدس باعث مقاومت و پیروزی ما شد، ایمان، وحدت، همدلی و اطاعت محض مردم و رزمندگان از ولی فقیه زمان خود بود و ما با صبر و استقامت توانستیم در مقابل دشمنان پیروز شویم.

 

ربانی با اشاره به نام گذاری سال از سوی مقام معظم رهبری گفت: امروز نیاز کشور ما به وحدت و همدلی است و اگر ما بخواهیم باز هم در مقابل دشمنان مقاومت کنیم، چاره ای جز وحدت و همدلی و اطلاعات از رهبری و ولی فقیه زمان خود نداریم و باید روش‌های نفوذ دشمن را شناسایی و سد کنیم.

 

وی ادامه داد: روش نفوذ دشمن به داخل کشور از جنگ سخت و نوفذ سخت، به نفوذ سیاسی، فرهنگی و اقتصادی بدل شده است و هوشیاری و بصیرت نسبت به منافذ نفوذ دشمن و تلاش برای سد کردن این مافذ باعث پیروزی ما در جنگ نرم پیشرو خواهد شد.

 

امام جمعه محلات در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به جنایات آل سعود در یمن گفت: این جنایات نشان از درماندگی آل سعود از ایجاد و گسترش بیداری اسلامی در کشور‌های منطقه است و تمامی مستکبرین برای سرکوب کردن این بیداری اسلامی تلاش می‌کنند.

 

وی ادامه داد: هر یک از مستکبران در جهان نقشی را در جلوگیری از گسترش بیداری اسلامی بازی می‌کنند و آل سعود نیز نقش حامی داعش و سرکوب کننده مردم یمن را بر عهده گرفته است.

 

ربانی با اشاره به موضوع پناه جویان سوری به عنوان چالش جدید کشور‌های اروپایی گفت: پناه جویان سوری و دیگر کشورهای مورد هجوم داعش و تروریست‌ها چالشی است که اروپاییان به واسطه حمایت از داعش و حمایت از تروریست‌های اجاره‌ای به آن دامن زدند و اینک موضوع پناه جویان به چالشی برای خود آنها تبدیل شده است.

 

امام جمعه محلات در پایان گفت: رفتار نامناسب و نحوه برخورد بد و زشت کشورهای اروپایی مدعی حقوق بشر با پناه جویان سوری خود نشانی از عدم توجه آنها به حقوق بشر و استفاده ابزاری از این شعار است.

 

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, نماز عید قربان, خطبه های نماز عید قربان, جنایات آل سعود, امام جمعه محلات, بیداری اسلامی, نفوذ سیاسی دشمن در کشور, محلات, خبر محلات, اخبار محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *