نمایشگاه گل محلات یک رویداد بزرگ اقتصادی است/سرانه مصرف گل در کشور پایین است

28 شهریور 1394 کد خبر : 988613612 | بازدید : 4039

صبح محلات_نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلش شورای اسلامی گفت:نمایشگاه گل محلات در یک سطح بسیار عالی و در حد یک نمایشگاه بین  المللی برپا شده است.

 

حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار صبح محلات گفت: سیزدهمین نمایشگاه گل محلات در فضایی متفاوت نسبت به سالهای گذشته برپا شده است و فعالان متعدد در ستاد برگزاری این نمایشگاه توانسته‌اند نمایشگاهی در حد بین الملل را برپا کنند.

 

وی در خصوص ویژگی‌های نمایشگاه امسال گفت: حضور رایزن‌های اقتصادی کشورهای مختلف، حضور سفرای کشورهای خارجی، هماهنگی و همکاری بین پژو هشگاه گل و گیاه و اتحادیه گل و گیاه شهرستان در برپایی نمایشگاه و ایجاد تفاوت در ظاهر نمایشگاه از مهمترین ویژگی سیزدهمین نمایشگاه گل محلات است که موجب رونق هرچه بیشتر این نمایشگاه شده است.

 

سلیمی در خصوص موانع و مشکلات صادرات گل و گیاه شهرستان گفت: تکمیل و راه اندازی پایانه صادراتی گل، ایجاد واحد گمرک در پایانه گل محلات و تکمیل دیگر زیر ساخت‌ها نقش ارزنده‌ای را در کسب بازار های جهانی بازی می‌کند.

 

این نماینده مجلس در پایان با اشاره به پایین بودن سرانه مصرف گل در داخل کشور گفت: علاوه بر توجه به بازارهای بین المللی برای ایجاد صرفه اقتصادی برای فعالان بخش گل و گیاه و ایجاد رونق اقتصادی در شهرستان رسانه‌ها بایستی برای افزایش سرانه مصرف گل در داخل کشور و در خانواده‌ها تبلیغات مستقیم و غیر مستقیم را در دستور کار خود قرار دهند و  برپایی چنین نمایشگاه‌هایی فضایی مناسبی برای تبلیغات رسانه‌ها فراهم می‌کند.

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, نمایشگاه گل محلات, حجت الاسلام سلیمی, نماینده مردم محلات, سرانه مصرف گل, اقتصاد گل, صادرات گل, محلات, خبر محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *