نمایشگاه گل محلات امروز افتتاح خواهد شد/حضور سفرای هلند و عراق در مراسم افتتاحیه

24 شهریور 1394 کد خبر : 988613596 | بازدید : 1882

صبح محلات_دبیر اجرایی سیزدهمین نمایشگاه گل محلات از حضور سفرای هلند و عراق و رایزن های اقتصادی  13 کشور در مراسم افتتاحیه نمایشگاه گل محلات خبر داد.

 

مجتبی ابراهیمی دبیر اجرایی سیزدهمین نمایشگاه گل محلات در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار صبح محلات گفت: سیزدهمین نمایشگاه گل محلات عصر امروز با حضور سفرای کشورهای هلند و عراق، معاونتهای باغبانی و تحقیقات کشاورزی وزیر جهاد، استاندار مرکزی و همچنین رایزن های اقتصادی 13 کشور مختلف در پژوهشکده گل محلات افتتاح خواهد شد.

 

ابراهیم در ادامه در مورد خصوص سیزدهمین نمایشگاه گل محلات گفت: سیزدهمین نمایشگاه گل محلات امسال به صورت کاملا تخصصی برگزار خواهد شد و علاوه بر دو هزار 400 متر گلخانه ویژه نمایش گل،  10 غرفه با مساحتی بالغ بر 300 متر مربع نیز برای عرضه مستقیم گل به قیمت کارشناسی در داخل محیط نمایشگاه در نظر گرفته شده است.

 

وی در ادامه افزود: به منظور تخصصی شدن هرچه بیشتر سیزدهمین نمایشگاه محلات 47 غرفه با مساحت 1400 متر مربع نیز به منظور نمایش صنایع وابسته به گل و گیاه در نظر گرفته شده است و هیچ غرفه ای به عیر از گل و گیاه و صنایع وابسته واگذار نشده است.

 

دبیر سیزدهمین نمایشگاه گل محلات حذب گردشگر را یکی دیگر از اهداف برگزاری نمایشگاه گل محلات عنوان کرد و گفت: به اقرار مسئولین نمایشگاه گل محلات یکی از مهمترین رویدادهای گردشگری استان مرکزی است و علاوه بر تخصصی کردن فضای نمایشگاه برای رونق اقتصادی با عرضه مستقیم گل و همچنین اجرای دو فرش گل یکی به مساحت 47 متر مربع و دیگری به قطر 10 متر در محل نمایشگاه قصد ایجاد فضای گردشگری مناسب در نمایشگاه را داریم.

 

ابراهیمی در خاتمه گفت: سیزدهمین نمایشگاه گل محلات عصر امروز به صورت تخصصی در پژوهشکده گل محلات افتتاح و نمایشگاه از 25 الی 28 از ساعت 10 الی 20 آماده بازدید عموم علاقه مندان به گل و گیاه است.

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, گل محلات, نمایشگاه گل محلات, سیزدهمین نمایشگاه گل محلات, افتتاحیه نمایشگاه گل محلات, محلات, خبر محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *