عملیات احداث اولین سالن ورزشی استاندارد شهرستان محلات آغاز شد

21 شهریور 1394 کد خبر : 988613593 | بازدید : 2892

صبح محلات_عملیات احداث اولین سالن و مجموعه ورزشی استاندار شهرستان محلات با نصب اسکلت سوله آغاز شد.

 

مسعود قمری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان محلات در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار صبح محلات گفت: کار احداث اولین سالن ورزشی منطبق با استاندارد‌های برگزاری مسابقات ورزشی کشوری با اعتباری بالغ بر 13 میلیارد ریال آغاز شد.

 

وی در ادامه افزود: این سالن ورزشی در زمینی به مساحت 5 هزار متر مربع و با 40 میلیارد ریال اعتبار احداث خواهد شد که تا کنون و برای فاز اول 13 میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و ماده 180 تخصیص یافته و بر همین اساس نیز کار احداث سوله آن نیز آغاز شده است و تا 15 روز آینده به اتمام خواهد رسید.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان محلات همچنین در خصوص زمان بهره برداری از این سالن ورزش گفت: در صورت مساعدت مسئولین استانی و شهرستانی و تامین اعتبارات لازم برای تکمیل سالن این سالن ورزشی حداکثر تا یک سال آینده و حتی زودتر قابل بهره برداری خواهد بود.

 

قمری در پایان با انگشت شمار خواند تعداد سالنهایی از این دست در سطح استان مرکزی گفت: این سالن تنها سالن استاندارد برای برگزاری مسابقات کشوری در ورزش‌های سالنی است که در سطح شهرستان محلات احداث می‌شود و با بهره برداری از آن امکان میزبانی مسابقات کشوری و منطقه ای در محلات فراهم خواهد شد و قطعا وجود چنین سالنی کمک شایانی به ورزش قهرمانی و حرفه ای در سطح شهرستان خواهد کرد.

 

صبح محلات: احداث اولین سالن ورزشی استاندارد در محلات

 

صبح محلات: احداث اولین سالن ورزشی استاندارد در محلات

 

صبح محلات: احداث اولین سالن ورزشی استاندارد در محلات

 

صبح محلات: احداث اولین سالن ورزشی استاندارد در محلات

 

 

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, سالن ورزشی, سالن ورزشی یکهزار نفری, سالن ورزشی هزار نفری, ورزش و جوانان محلات, محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, اخبار محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *