حزب الله نیروی پیشروی ایران در مقابل استکبار جهانی است/هدف غرب از جنگ افروزی میان کشورهای اسلامی جلوگیری از پیشرفت مسلمانان است

20 شهریور 1394 کد خبر : 988613588 | بازدید : 1801

صبح محلات_امام جمعه موقت محلات گفت: استکبار جهانی با هدف جلوگیری از پیشرفت کشورهای اسلامی در میان آنها جنگ افروزی میکند و قصد تجزیه آنها را دارد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، حجت الاسلام حسین بهرامی امام جمعه موقت محلات در خطبه های نماز جمعه این هفته محلات گفت: شهریور ماه حوادث زیادی در دوران انقلاب را در خود جای داده است و به دستور امام راحل نباید اجازه دهیم این خاطرات و این حوادث از اذهان عمومی مردم جامعه پاک شود.

 

بهرامی در ادامه با اشاره به کشتار مردم بی گناه در 17 شهریور سال 57 به دست عوامل رژیم شاه گفت: 17 شهریور حادثه عظیم و بسیار عجیبی بود که در آن عوامل رژیم گذشته به دستور شاه خائن مردم را آنچنان سرکوب کردند که کسی جرات سخن گفتن نداشته باشد.

 

وی همچنین با اشاره به کشتار 4 هزار نفر در حادثه 17 شهریور گفت: قرآن در خصوص کشتن یک نفر مومن بی گناه بسیار شدید الحن تذکر داده و قاتل را مورد غضب و لعنت خود خوانده است و شاه دوستان بدانند در آخرت در قعر جهنم با شاه محشور خواهند شد.

 

امام جمعه موقت محلات با اشاره به وفات آیت الله طالقانی اولین امام جمعه تهران و شهادت شهید محراب آیت الله مدنی به دست منافقین کور دل گفت: این ها سرمایه های بزرگ کشور، انقلاب و امام خمینی (ره) بودند که به دلیل استقامت در راه انقلاب به شهادت رسیدند.

 

این استاد حوزه و دانشگاه ادامه با اشاره به دیدار رهبری با اقشار مختلف جامعه و سخنان وی گفت: ایران همان راه قبل را با پیروی از رهبری آیت الله خامنه ای طی خواهد کرد و به یاری خداوند علارغم تلاشهای استکبار جهانی رشد خواهد کرد و به پیشرفت و تعالی خواهد رسید.

 

وی ایجاد جنگ و درگیری میان کشورهای اسلامی را از طرف استکبار جهانی برای جلوگیری از پیشرفت مسلمانان دانست و اظهار داشت: جنگ هشت ساله عراق علیه ایران و حمله عربستان به یمن و همچنین توطئه غرب برای تجزیه و کوچک کردن کشورهای اسلامی همانند سوریه و عراق نمونه ای از اقدامات استکبار برای جلوگیری از پیشرفت اسلام و مسلمانان است.

 

بهرامی در پایان با اشاره به حمایت ایران از حزب الله لبنان در مقابل رژیم صهیونیستی گفت: حزب الله نیروی پیشروی ما در مقابل استکبار جهانی است و ما تا آخرین لحظه و با تمامی امکانات از آن حمایت خواهیم کرد.

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, نماز جمعه محلات, امام جمعه محلات, حمایت از حزب الله لبنان, محلات, خبر محلات, اخبار محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *