جشنهای شبانه با نمایشگاه گل محلات در ارتباط نیست/دغدغه ها و نگرانی های امام جمعه دغدغه های ما نیز هست

19 شهریور 1394 کد خبر : 988613585 | بازدید : 2205

صبح محلات_دبیر سیزدهمین نمایشگاه گل محلات گفت: برپایی جشن‌های شبانه هیچ ارتباطی با مسئولین نمایشگاه گل محلات ندارد و مسئولیت آن نیز با دبیرخانه سیزدهمین نمایشگاه گل محلات نیست.

 

مجتبی ابراهیمی دبیر سیزدهمین نمایشگاه گل محلات در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار صبح محلات گفت: دغدغه های و نگرانی های امام جمعه نگرانی دست اندرکاران برگزاری نمایشگاه نیز هست و از تمام توان برای سالم سازی محیط داخلی نمایشگاه استفاده خواهیم کرد.

 

وی همچنین ادامه داد: در راستای سالم سازی محیط داخلی نمایشگاه گل طی نامه‌ای به تمامی غرفه داران تذکر دادیم رعایت شونات اسلامی از جمله حجاب اسلامی در داخل غرفه ها لازم و ضروری است و در خصوص بازدید کنندگان نیز افراد آموزش دیده از ستاد امر به معروف و نهی از منکر در کنار دیگر مامورین امنیتی در عین رعایت اخلاق در راستای حفظ حجاب اسلامی و رعایت دیگر شئون اسلامی به بازدید کنندگان تذکر دهند.

 

صبح محلات: دبیر سیزدهمین نمایشگاه گل محلات

 

دبیر سیزدهمین نمایشگاه گل محلات در ادامه با اشاره به دیگر دغدغه امام جمعه در خصوص جشن‌های شبانه گفت: برپایی، برگزاری و اجرای جشن‌های شبانه هیچ ارتباطی با نمایشگاه گل محلات ندارد و این جشنها قرار است توسط سازمان میراث فرهنگی استان و شهر داری محلات برگزار گردد.

 

ابراهیمی با اشاره به برگزاری جلسات متعدد برای برپایی سیزدهمین نمایشگاه گل محلات گفت: قطعا نمایشگاه در سالهای گذشته با مشکلات و رکودهایی همراه بوده است و در جلسات متعددی این دلایل رکود و نقاط قوت و ضعف دوازده دوره قبل نمایشگاه بررسی شده است.

 

وی همچنین افزود: نبود نظم و انضباط نمایشگاهی، نبود مدیریت واحد، عدم عرضه مستقیم گل، تکراری و کلیشه شدن ساختار داخلی نمایشگاه و نبود امنیت در غرفه ها در ساعات تعطیلی نمایشگاه از عمده نقاط ضعف نمایشگاه در سالهای قبل بوده است که برای همه آنها چاره اندیشی شده است.

 

ابراهیمی در خصوص لزوم برپایی نمایشگاه نیز گفت: با وجود رقبای بزرگ و قدرت مند در عرصه تولید گل در داخل و خارج کشور تحلیل نمایشگاه و عدم برگزاری آن موجب حذف نام محلات از اذهان عمومی مردم و جامعه خواهد شد که این امر موجب رکود اقتصادی در بخش گل و گیاه شهرستان می‌شود.

 

دبیر سیزدهمین نمایشگاه گل محلات ادامه داد: ایجاد رونق در بازار فروش داخلی گل محلات موجب رونق در بخش تولید و رونق در بخش صادرات گل خواهد شد و برای نمایان شدن تاثیر این رونق در بخش اقتصاد گل و گیاه مقرر شد تمامی قرارداد‌های منعقده توسط گل کاران حاضر در نمایشگاه با خریداران کلی و جزئی در پایان نمایشگاه سیزدهم از طریق رسانه ها به مردم اطلاع رسانی شود.

 

وی با اشاره به حضور پرسنل پژوهشکده گل و گیاه محلات در نمایشگاه گل محلات گفت: تز مهمترین برنامه‌های پیش بینی شده برای سیزدهمین نمایشگاه گل محلات ترویج پرورش علمی و تخصصی انواع گل و گیاه است و پژوهشکده گل و گیاه محلات به همین منظور در نمایشگاه حضور خواهد داشت.

 

ابراهیمی در پایان گفت: به اقرار مسئولین استان، نمایشگاه گل محلات بزرگترین رویداد گردشگری استان بوده است و ما نیز در تلاشیم با رو نق بخشیدن به نمایشگاه می‌توان گامی موثر در راستای معرفی شهرستان محلات به مردم و جذب گردشگر بیشتر به شهرستان  برداشت.

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, نمایشگاه گل محلات, سیزدهمین نمایشگاه گل محلات, دبیر نمایشگاه گل محلات, جشنهای شبانه نمایشگاه گل, دغدغه های امام جمعه محلات, سالم سازی محیط نمایشگاه گل, محلات, خبر محلات, اخبار محلات, اخبار شهرستان محلات, خبر شهرستان محلات, محلات, گل, نمایشگاه گ

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *