اصلی ترین عامل توزیع مواد مخدر شهرستان محلات دستگیر شد

10 شهریور 1394 کد خبر : 988613550 | بازدید : 5115

صبح محلات_فرماندهی انتظامی شهرستان محلات از دستگیری یک از اصلی ترین عوامل توزیع مواد مخدر در شهرستان محلات طی یک عملیات پلیسی در کوی حجت خبر داد.

 

سرهنگ فرامرز گودرزی، فرماندهی انتظامی شهرستان محلات در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار صبح محلات گفت: در راستای مبارزه با مواد مخدر که از وظایف ذاتی نیروی انتظامی است و با توجه به اطلاعات موجود در خصوصو آلودگی محیطی برخی از نقاط شهرستان و جمع بندی گزارش‌ها و اطلاعات مردمی کوی حجت شهر محلات به عنوان یکی از مناطق آلوده شهرستان محلات در خصوص توزیع مواد مخدر شناسایی و به صورت مستمر تحت نظر و در دستور کار نیروی انتظامی قرار داشت.

 

گودرزی در ادامه افزود: در همین راستای اقدامات عملیاتی، انتظامی و اطلاعاتی و نهایتا دستگیری عوامل جرم که دائما در دستور کار بود به شدت دنبال شد و بر حسب درخواست مردم اقدامات در منطقه تشدید شد و علاوه بر اجرای 8 مرحله طرح پاکسازی در منطقه طی پنج ماه نخست امسال و دستگیری تعداد قابل توجهی از توزیع کنندگان، حضور مستمر واحد‌های انتظامی در راستای ارتقاء احساس امنیت، شناسایی و رصد عوامل جرم نیز در دستور کار قرار گرفت.

 

فرماندهی انتظامی شهرستان محلات اظهار داشت: پیرو اقدامات اطلاعات انجام شده در راستا مبارزه جدی با عوامل تهیه و توزیع مواد مخدر طرح‌های ضربتی در دستور کار قرار گرفت و طی جلسات متعددی که با مسئولین شهرستان داشتیم و حمایتهای آنها در یک عملیات برنامه ریزی شده یکی از عوامل اصلی توزیع مواد مخدر در سطح شهرستان به همراه دو نفر از همدستانش دستگیر و مقادیری قابل توجهی مواد مخدر و اقلام ممنوعه از آنها کشف شد.

 

وی در ادامه میزان کشفیات از متهمین را قابل توجه عنوان کرد و افزود: با توجه به نظارت شخص دادستان محلات بر اجرای ماموریت، دلایل و مستندات لازم جمع آوری شده است و با توجه به باز بودن پرونده متهمین و بررسی همه جانبه آن مقدار دقیق کشفیات متعاقبا اعلام خواهد شد و مابقی توزیع کنندگان نیز شناسایی شده‌اند و برخوردهای لازم نیز با این افراد در دستور کار قرار گرفته است.

 

گودرزی در بخش دیگری از سخنان خود در مقوله مبارزه با مواد مخدر گفت: سوء مصرف مواد مخدر از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر آسیب‌های اجتماعی است و کار مبارزه با آن باید در سه محور، پیشگیری با هدف جلوگیری از شیوع و گسترش مصرف و در نهایت کاهش تقاضا، مقابله به منظور کاهش توزیع و درمان با هدف جدا کردن افراد بیمار و درمان کامل و علمی بیماران به صورت مستمر و در راستای هم باید دنبال شود تا تاثیرات آن دائمی و ماندگاری باشد.

 

 

 

 

وی در پایان گفت: ضمن تشکر از دادستان شهرستان به واسطه همکاری و همراهی با نیروی انتظامی در اجرای این ماموریت برخود لازم می‌دانم از مردم شهرستان خصوصا اهالی محترم محلات سفلی و کوی حجت بخصوص روحانیت و هیئت امنای مساجد منطقه که با دغدغه در بحث مبارزه با مواد مخدر با خدمت گذاران خود در نیروی انتظامی مشارکت داشتند نیز تشکر ویژه می‌کنم.

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, شهرستان محلات, فرمانده نیروی انتظامی, سرهنگ گودرزی, دستگیری عامل توزیع مواد مخدر, توزیع کنندگان مواد مخدر, محلات, کوی حجت محلات, خبر محلات, اخبار محلات, اخبار شهرستان محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *