افتتاح و کلنگ زنی 5 پروژه سهم محلات در هفته دولت

5 شهریور 1394 کد خبر : 988613531 | بازدید : 720

صبح محلات_ همزمان با سومین روز از هفته دولت یک طرح علمی و آموزشی و 3 پروژه صنعتی افتتاح و یک پرژه عمرانی با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار مرکزی در شهرستان محلات کلنگ زنی شد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، همزمان با سومین روز از هفته دولت اولین کارخانه تولید آکواریوم خاورمیانه و دومین مرکز رشد دانشگاهی استان مرکزی، استخر سرپوشیده مجتمع تفریحی نور، یک واحد فراوری سنگ با حضور حسن بیگی معاون سیاسی امنیتی استانداری مرکزی افتتاح و کلنگ ساخت ساختمان ستادی مدیریت توزیع برق شهرستان محلات به زمین زده شد.

 

معاون سیاسی امنیتی استاندار مرکزی پیش از ظهر روز گذشته (4 شهریور) در بدو ورود به شهرستان محلات از کارخانه دلسا آکواریوم به عنوان اولین و تنها تولید کننده آکواریم شیشه‌ای ایران و خاورمیانه در شهرک صنعتی ارقده که با سرمایه گذاری 15 میلیارد ریالی بخش خصوصی راه اندازی شده است بازدید کرد.

 

حسن بیگی در ادامه برنامه های خود با حور در گلزار شهداء شهر محلات و گلباران قبور مطهر شهداء به مقام شهداء ادای احترام کرد و پس ز آن به دیدار خانواده شهید نظارت از شهداء کارمند شهر محلات رفت.

 

معاون سیاسی امنیتی استاندار مرکزی اقتدار ایران در عرصه‌های سیاسی را مرهون خون شهداء دانست و گفت: اگر در دنیای امروز جمهوری اسلامی عزت و سربلند است مرهون خون شهداء است و هر یک از دسیسه های دشمنان انقلاب و ایران برای از میان برداشتن یک کشور کافی بود ولی به واسطه شهداء و پایمردی‌های آنها و خانواده شهداء اکنون سربلند و عزت مند هستیم.

 

وی در ادامه حضور خود در شهرستان محلات با حضور در محل احداث ساختمان ستادی مدیریت توزیع برق شهرستان کلنگ احداث این ساختمان را به زمین زد، این ساختمان در زمینی به مساحت 2 هزار متر مربع و در دو طبقه با اعتباری معادل 12 میلیارد ریال ظرف مدت یک سال بنا خواهد شد.

 

حسن بیگی در آیین کلنگزنی این پروژه گفت: ساخت ساختمان های جدید ادارات باعث ایجاد محیطی امن و به دور از استرس برای کارمندان و تکریم ارباب رجوع به منظور دریافت بهتر خدمات به عنوان یکی از شاخصه های مهم مدنظر دولت می شود.

 

افتتاح استخر سرپوشیده مجتمع تفریحی ورزشی نور شهر محلات نیز به عنوان دومین پرژه با حضور معاون استاندار مرکزی افتتاح شد، ابن استخر و پاک آبی در زمینی به مساحت یکهزار متر مربع و با اعتباری بالغ بر 40 میلیارد ریال تامینی از طرف بخش خصوصی احداث شده است.

 

معاون سیاسی امنیتی استاندار مرکزی در ادامه با حضور در شهرک صنعتی صدریه محلات کارخانه فراوری سنگ ایمان 2 را با ظرفیت تولید 2 هزار تن سنگ اسلب افتتاح کرد، این کارخانه در زمینی به مساحت 5 هزار متر مربع  با اعتباری بالغ بر 80 میلیارد ریال برای 25 نفر شغل ایاد کرده است.

 

حسن بیگی همچنین در پایان بازدید یک روزه خود از شهرستان محلات با حضور در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شهر نیم ور دومین مرکز رشد دانشگاهی استان مرکزی در این شهر را افتتاح کرد.

 

 

گزارش تصویری مرتبط را اینجا ببینید.

 

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, هفته دولت, افتتاح پروژه, کلنگزنی ساختمان اداره برق محلات, معاون سیاسی امنیتی استاندار مرکزی, شهرستان محلات, محلات, خبر محلات, اخبار محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *