اجازه نفوذ به استکبار داده نمی‌شود

30 مرداد 1394 کد خبر : 988613512 | بازدید : 17962

 امام جمعه محلات گفت: آمریکا به دنبال توافق هسته ای رویای نفوذ به ایران نفوذناپذیر را در سر خود می پروراند، اما این رویای آنها محقق نخواهد شد.

 

به گزارش صبح محلات به نقل از مهر، حجت الاسلام مهدی ربانی در خطبه های نماز جمعه محلات خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری در اجلاس مجمع جهانی اهل بیت(ع) فرمودند: نقشه نظام سلطه در منطقه بر دو پایه استوار است؛ ایجاد اختلاف بین دولت ها و ملت ها و نفوذ به کشور های اسلامی و مهمترین عرصه های جهاد، شناخت نقشه های استکبار در منطقه است.

 

وی افزود: به تدریج نیت ها و اهداف شوم آمریکایی ها از توافق هسته ای با ایران آشکار می شود و آن نیت نفوذ در داخل کشور است که به فرموده رهبر انقلاب باید محکم ایستاد و راه های نفوذ استکبار به کشور را سد کرد و اجازه نفوذ سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و نظامی را به آن ها نداد.

 

امام جمعه محلات با اشاره به ۳۰ شهریور، روز جهانی مسجد، مسجد را تجلی گاه وحدت بین مسلمانان دانست و خاطرنشان کرد: مسجد محل پیوند دین و سیاست است و پیامبر اسلام(ص) تمام کارهای حکومتی از جمله اعزام نیرو به جبهه ها و تمام کارهای حکومتی را در مسجد انجام می دادند و در واقع باید در مساجد کارهای حکومتی، دین و سیاست را به هم پیوند زد.

 

وی افزود: در زمان ما نیز پایه تحقق و پیروزی انقلاب اسلامی باید در مساجد باشد و همانطور که امام بزرگوار فرمودند مساجد سنگر است، باید این سنگرهای مستحکم را حفظ و حراست کنیم.

 

ربانی با اشاره برنامه های دهه کرامت تصریح کرد: هرساله در دهه کرامت از سوی آستان قدس رضوی خادمان حرم رضوی در برخی شهرستان ها حضور می یابند و پیام آور رحمت و رافت و کرم امام هشتم هستند.

 

وی ادامه داد:  امسال محلات نیز در روز یکشنبه یکم شهریور میزبان کاروان اعزامی از آستان قدس رضوی است و مردم ولایت مدار محلات در مراسم استقبال از خادمین و پرچم بارگاه ملکوتی امام هشتم، ارادت خود را به اهل بیت نشان خواهند داد.

 

انتهای پیام/یدیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *