پنجمین همایش اصناف استان در محلات برگزار می‌شود

25 مرداد 1394 کد خبر : 988613482 | بازدید : 3060

صبح محلات_رئیس اداره صنعت معدن و تجارت محلات از برگزاری پنجمین همایش استانی روسای اتاق اصناف، روسای ادارات صنعت، معدن و تجارت استان و همچنین سازمان صنعت و معدن و تجارت استان مرکزی در محلات خبر داد.

 

به گزارش صبح محلات، حسن سلیمی ریاست اداره صنعت معدن و تجارت در گفتگو با خبرنگار ما گفت: در این همایش که با حضور قاسم گل گواهی معاونت امور اصناف کل کشور در فرمانداری محلات برگزار خواهد شد کلاس‌های آموزشی در خصوص کسب و کار در قالب قانون نظام صنفی برای مسئولین اصناف استان، ادارات صنعت، معدن و تجارت و سازمان صنعت و معدن استان برگزار خواهد شد.

 

اسماعیل انصاری رئیس اتاق اصناف محلات نیز در خصوص این همایش گفت: همایش اصناف استان به صورت ماهیانه در شهرستان های مختلف استان و با حضور یکی از مسئولین اتاق اصناف کل کشور برگزار خواهد شدو پنجمین همایش نیز با حضور مسئولین مرتبط با اصناف و ادارت صنعت و معدن و تجارت در محلات برگزار خواهد شد.

 

وی در پایان افزود: بررسی مشکلات اصناف و همچنین بررسی راهکار های عبور از مشکلات و آموزش های مرتبط با حوزه اصناف از جمله برنامه های اجرای این همایش‌ها ست که به صورت دوره ای در شهرستان های استان برگزار می‌شود.

 

 

پنجمین همایش اصناف استان دوشنه 26 مرداد ماه با حضور مسئولین اصناف استان، ادارات صنعت، معدن و تجارت و سازمان صنعت و معدن استان در سالن جلسات فرمانداری محلات برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/ی

 
تگها: صبح محلات, همایش اصناف استان مرکزی, استان مرکزی, روسای اصناف استان, پنجمین همایش اصناف استان, شهرستان محلات, محلات, خبر محلات, اخبار محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *