نمایشی متفاوت از معضلات اجتماعی در "آجر"/میثم کرمی: این کار را با شیوه ای متفاوت و برای جشنواره استانی آماده کرده ام

22 مرداد 1394 کد خبر : 988613467 | بازدید : 4186

صبح محلات: تاتر آجرصبح محلات_ کارگردان تاتر "آجر": این کار با ساختاری اجتماعی و بخصوص معضلات اجتماعی از جمله اعتیاد برای بازبینین و حضور در 27  جشنواره تاتر استانی آماده و اجرا شده است.

 

میثم کرمی، کارگردان تاتر "آجر" در گفتگو با خبرنگار صبح محلات گت: تاتر "آجر" یکی از فنی ترین و حرفه‌ای ترین کارهای من در طول 23 سال فعالیت در تاتر بوده که برای شرکت در 27 جشنواره تاتر استانی به صورت تخصصی برای بیش از 400 نفر از اهالی تاتر اکران شده است و پس از بازبینی نهایی و شرکت در جشنواره استانی نیز به صورت عمومی در سطح شهرستان اکران خواهد شد.

 

این کارگردان تاتر در ادامه افزود: "آجر" روایتی است از زندگی زن و شوهری که به علت اعتیاد شوهر از هم پاشیده و مرد معتاد، پس ترک خانه توسط همسرش با تزریغ مواد مخدر خود را می‌کشد و در کنار مسیر اصلی داستان نیز دختری به عنوان خدمتکار وجود دارد که با حضور در منازل و مکانهایی متفاوت معضلاتی را نیز برای دیگر خانواده‌ها ایجاد می‌کند.

 

کرمی همچنین با اشاره به راه اندازی گروه فرهنگی هنری "طه" در سالهای اخیرگفت: گروه فرهنگی هنری "طه" در حال حاضر با 400 عضو به صورت تخصصی در زمینه تاتر و در بخش‌های مختلف و تخصصی مرتبط با حوزه تاتر از جمله، نمایشنامه نویسی، طراحی و اجرای صحنه، نور و گریم در حال فعالیت است و تاتر "آجر" کاری است که به صورت کامل در داخل موسسه و با مشارکت اعضای موسسه انجام شده است.

 

وی در پایان با اشاره به حضور در جشنواره های مختلف و کسب مقامهای متعدد توسط اعضای این موسسه فرهنگی گفت: گروه فرهنگی هنری "طه" و شخص خودم به صورت تخصصی در تاتر دینی و عاشورایی کار میکنم و در حال حاضر علاوه بر کار "آجر" که ساختاری اجتماعی دارد، تاتر دیگری با موضوع عاشورا و قیام اباعبدالله الحسین(ع) در دست بررسی و تهیه برای شرکت در جشنواره تاترهای آیینی و عاشورایی تهران دارم.

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, تاتر, تاتر آجر, بررسی معضلات اجتماعی, معضل اعتیاد, تاتر دینی و آیینی, 27 جشنواره تاتر استان, جشنواره تاتر استانی, موسسه فرهنگی هنری طه, شهرستان محلات, محلات, خبر محلات, اخبار محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *