نمایشگاه گل محلات برای آخرین بار در شهریور ماه برگزار خواهد شد/با تعطیلی نمایشگاه دیگر نامی از گل محلات باقی نخواهد ماند

15 مرداد 1394 کد خبر : 988613425 | بازدید : 3530

صبح محلات: دبیر سیزدهمین نمایشگاه گل محلاتصبح محلات_ دبیر سیزدهمین نمایشگاه گل محلات: سیزدهمین نمایشگاه تخصصی گل محلات برای آخرین بار در شهریور ماه و از 25 ال 28 در پایانه صادراتی گل گیاه استان مرکزی برگزار خواهد شد.

  

به گزارش دیارآفتاب، مجتبی ابراهیمی دبیر سیزدهمین نمایشگاه گل محلات در گفتگو با خبرنگار صبح محلات گفت: سیزدهمین نمایشگاه گل محلات در فضایی متفاوت با حرکت به سمت تخصصی شدن و برای آخرین بار در شهریور ماه برگزار خواهد شد و به منظور بهره بردن از تنوع هرچه بیشتر گل در محلات از سال آینده به دهه اول اردیبهشت ماه منتقل می‌شود.

 

ابراهیمی در ادامه افزود: برای اولین بار در نمایشگاه سیزدهم با افزایش یک هزار متر مربعی فضای نمایشگاه امکان فروش گل برای تعدادی از غرفه‌ها که به این منظور در نظر گرفته شده‌اند فراهم خواهد شد و غرفه داران موظف هستند بر اساس قیمت های تعیین شده از سوی ستاد تخصصی نمایشگاه گل‌های خود را به فروش برسانند.

 

وی در ادامه در خصوص اهداف برگزاری نمایشگاه گل در محلات گفت: بروز رسانی دانش تولید گل و گیاه برای تولیدکنندگان، ارتباط مستقیم تولید کننده و مصرف کننده عمده برای رونق اقتصادی در شهر و بخش گل و گیاه و  بسط و گسترش فرهنگ خرید و نگهداری گل و گیاه در بین آحاد جامعه با برگزاری کارگاه‌هایی برای آموزش کاشت و نگهداری از عمده اهداف برگزاری نمایشگاه گل محلات در سال جاری و سالهای پیش رو خواهد بود.

 

دبیر سیزدهمین نمایشگاه گل محلات همچنین با اشاره به تعیین نام جدید و پیگیری امور ثبت برند برای نمایشگاه گفت: برای ایجاد وحدت رویه در سالهای آینده و برند سازی نمایشگاه نام "نمایشگاه گل محلات" به عنوان یک نام ثابت و همچنین برند نمایشگاه برای ثبت جغرافیایی در حوزه داخلی و بین‌المللی آماده شده است و در حال انجام امورات ثبتی است و برای سالهای آتی به صورت ثابت باقی خواهد ماند.صبح محلات: دبیر سیزدهمین نمایشگاه گل محلات

 

وی در ادامه اظهار داشت: برای جشنواره سیزدهم تلاش کردیم با آسیب شناسی تمامی دوازده نمایشگاه و جشنواره گذشته و بررسی تک تک موضوعات برای رفع آنها تلاش کنیم تا در نمایشگاه پیش رو نمایشگاهی متفاوت در سالهای آتی نمایشگاه‌هایی رو به پیشرفت داشته باشیم.

 

ابراهیمی در پایان گفت: پویا نگه داشتن اقتصاد در بخش گل و گیاه و حفظ رتبه محلات در بخش تولید و صادرات گل و گیاه در گرو برگزاری هرچه بهتر چنین نمایشگاه‌هایی است چرا که رقبای محلات با شدت تمام در حال فعالیت هستند و اگر نمایشگاه رو به تعطیلی و ضعف برود دیگر نامی از گل و گیاه و تولیدکنندگان گل محلات باقی نخواهد ماند.

 

سیزدهمین نمایشگاه گل محلات، 25 الی 28 شهریور ماه در پایانه صادراتی گل استان مرکزی و از ساعت 10 الی 20 آماده بازدید می‌باشد.

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, نمایشگاه گل محلات, نمایشگاه گل, سیزدهمین نمایشگاه گل, صادرات گل, محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, اخبار محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *