"من امشب خواستگار دارم" نگاهی طنز به مشکلات شبکه‌های اجتماعی ست/نبود سالن نمایش مخصوص تاتر از مشکلات اصلی گروه های تاتر شهرستان است

7 مرداد 1394 کد خبر : 988613368 | بازدید : 4678

صبح محلات_ "من امشب خواستگار دارم" نگاهی کمیک و طنز به مقوله ازدواج‌های اینترنتی و در فضای مجازی دارد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، تاتر " من امشب خواستگار دارم" داستان زندگی دختر ساده‌ی روستایی است که بر اساس تفکرات خود مدرنیته و سنت را در تضاد با هم میبیند و برای پیدا کردن شوهر ایده‌آل و مورد نظر خود وارد شبکه های اجتماعی می‌شود.

 

عباس شانقی کارگردان این تاتر در گفتگو با خبرنگار ما گفت: یکی از معضلات اجتماعی امروز ما، دنیای مجازی و عدم آگاهی جوانان از شرایط موجود در این شبکه هاست و ما در این تاتر تلاش کردیم برخی آسیب ها و مشلات موجود را در یک فضای طنز و کمیک به نمایش بگذاریم.

 

وی در خصوص سیر داستانی تاتر گفت: "ماه دولت" دختر ساده روستایی است که با وجود سن بالا بنا بر دلایلی هنوز ازدواج نکرده است، متوجه وجود فضای مجازی و ازدواج‌های اینترنتی می‌شود و با این تفکر که در زندگی سنتی به هدف خود نخواهد رسید  با ورود به فضای مجازی به دنبال انتخاب همسر مورد نظر و ایده‌آل خود می‌رود و در این راه اشتباهاتی می‌کند که پس از ازدواج به زودی بروز می‌کند.

 

کارگردان این تاتر در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نبود سالن مناسب اجرا تاتر گفت: تنها سالن موجود و قابل استفاده برای گروه‌های تاتر محلات سالن مربوط به آموزش و پرورش هست که بیشتر برای اجتماع ساخته و پرداخته شده و در راه اجاره همین سالن نیز با مشکلات متععدی رو برو هستیم.

 

وی همچنین با اشاره به هزینه های جانبی نسبتا زیاد گفت: عملا اجرای اجرای تاتر در شهرستان درآمدی را برای عوامل اجرایی ندارد و در راه تامین هزینه ها نیز تنها اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برای امر تبلیغات مبالغی را به کارگردانان و یا عوامل اجرایی پرداخت می‌کند.

 

تاتر " من امشب خواستگار دارم" به کارگردانی عباس شانقی و با بازی "محمود صفرزاده"، حامد قهرمان"، "ساره هوشی"، "سپیده هوشی"، "محمد غنی‌زاده"، "زهرا آهمند"، مریم بیگی" و "علی شانقی" تا هشتم مرداد ماه در سالن حضرت زینب(س) از ساعت 19 به روی صحنه می‌رود.

 

مشاهده گزارش تصویری مرتبط

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, تاتر در محلات, عباس شانقی, گروه هنری تناک, من امشب خواستگار دارم, معضلات شبکه های اجتماعی, شهرستان محلات, محلات, خبر محلات, اخبار محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *