میزان دقیق خسارات هنوز برآورد نشده است/امداد رسانی تا ساعت 2 بامداد

30 تیر 1394 کد خبر : 988613297 | بازدید : 5905

صبح محلات_رئیس آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری محلات: خوشبختانه این حادثه تلفات و خسارت جانی در بر نداشت اما میزان دقیق خسارات سیل هنوز برآورد نشده است.

 

به گزارش صیح محلات، محمود فلفلی رئیس آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری محلات در گفتگو اختصاصی با خبرنگار صبح محلات گفت: مقارن ساعت 18 و 55 دقیقه عصر روز گذشته طی تماس با آتش نشانی محلات مبنی بر وقوع سیل در روستای محمدآباد از توابع شهرستان محلات نیرو های امدادی آتش نشانی محلات به محل اعزام و کار امداد رسانی را آغاز کردند.

 

فلفلی در ادامه افزود: با حضور مامورین آتش نشانی محلات به روستا کار امداد رسانی آغاز و تا ساعت 2 بامداد شب گذشته ادامه داشت.

 

وی در خصوص میزان خسارات وارده به روستا و روستاییان نیز گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات و خسارت جانی در بر نداشت و هیچ یک از اهالی روستا دچار مصدومیت نشده‌اند اما میزان خسارات به منازل، مزارع، احشام و راه‌های روستایی هنوز به صورت دقیق برآورد نشده است.

 

رئیس آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری محلات در پایان گفت: تخریب سیل بندی قدیمی روستا و تبدیل شدن آن به میدان و عدم پیش بینی قبلی برای مهار سیل آب‌های احتمالی و همچنین بارش شدید و یکبار باران و تگرگ از مهمترین دلایل وقوع این سیل آب است.

 

روستای محمدآباد از توابع بخش مرکزی شهرستان محلات و در فاصله 10 کیلومتری شرق مرکز شهرستان واقع شده است.

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, سیل, سیل روستای محمدآباد, خسارات سیل, شهرستان محلات, محلات, خبر محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *