مسئولین به وظیفه خود در خصوص عفاف و حجاب عمل کنند/سکوت مجامع بین المللی در خصوص جنایات آل سعود تاسف بار است

27 تیر 1394 کد خبر : 988613274 | بازدید : 4085

صبح محلات ـ امام جمعه محلات در خطبه های نماز عید فطر محلات گفت: سکوت مجامع به اصلاح حقوق بشری در مقابل جنایات آل سعود و شکستن آتش بس سازمان ملل تاسف بار است.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، حجت الاسلام مهدی ربانی امام جمعه محلات در خطبه های نماز عید سعید فطر طهارت جسم، روح و مال را طهارت های مورد نظر اسلام دانست و گفت: طهارت جسم، زندگی یا همان طهارت ظاهری، طهارتی است که با دوری جستن از ناپاکی ها حاصل می‌شود و برای رسیدن به طهارت روحی انجام تکالیف الهی لازم است و و پاک کردن مال و ثروت از هرگونه حرام یا همان طهارت مالی نیاز به پرداختٰ واجبات مالی دارد.

 

امام جمعه محلات در ادامه با اشاره به حملات آل سعود به خاک یمن و کشتار کودکان و زنان گفت: جای تاسف دارد که با وجود شکستن آتش بس سازمان ملل توسط آل سعود و حمله به یمن در ماه مبارک رمضان و کشتار کودکان و زنان یمنی بازهم مجامع بین المللی و به اصلاح حقوق بشری سکوت اختیار کرده اند و جنایات آل سعود را حتی در ظاهر هم محکوم نکرده‌اند.

 

ربانی در پایان با تذکر به مسئولین مرتبط با موضوع عفاف و حجاب گفت: با توجه به آغاز فصل گرما و مسافرت و همچنین توریستی بودن شهر محلات علاوه بر لزوم رعایت عفاف و حجاب از طرف بانوان، مسافرین و همشهریان، مسئولین نیز باید به وظیفه خود در این خصوص عمل کنند.

 

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, شهرستان محلات, امام جمعه محلات, نماز عید فطر, خطبه های نماز عید فطر, محلات, خبر محلات, اخبار محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
salamup.ir
nashrkhabar.ir
salamup.ir
nashrkhabar.ir
nashrkhabar.ir