دستگیری قاتل فراری 10 روز پس از جنایت در محلات

26 تیر 1394 کد خبر : 988613271 | بازدید : 9493

صبح محلات_فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان محلات از دستگیری قاتل محلات کمتر از ده روز پس از جنایت در شهر خبر داد.

 

سرهنگ فرارمز گودرزی فرماندهی انتظامی شهرستان محلات در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار صبح محلات از دستگیری قاتل پیرزن محلاتی خبر داد و گفت: جوان 26 ساله محلاتی که به منظور کسب مال برای تهیه مواد مخدر دست به قتل مادربزرگ خود زده بود ظرف ده روز شناسایی و دستگیر شد.

 

وی در تشریح این خبر گفت: با توجه به وقوع قتل در مورخ 16 تیر ماه و به قتل رسیدن پیرزن حدود 90 ساله، کار شناسایی قاتل در دستور کار مامورین و کاراگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت و با توجه به مشاهدات و اقدامات فنی صورت گرفته قاتل شناسایی شد.

 

گودرزی در ادامه بیان داشت: کار دستگیری قاتل به علت عدم حضور وی در شهرستان با مشکلاتی مواجه شد اما پس از اقدامات شبانه روزی مامورین نیروی انتظامی قاتل فراری به همراه اموال مسروقه از منزل مقتول دستگیر شد.

 

وی در ادامه افزود: قاتل پس از حضور در منزل مادر بزرگ خود و پس از پذیرایی از طرف مقتول، با استفاده از روسری اقدام به این جنایت کرده و پول و طلا های را به سرقت برده بود.

 

فرماندهی انتظامی محلات در پایان در خصوص انگیزه قاتل گفت: قاتل که جوانی 26 ساله و نوه مقتول نیز هست به منظور تحصیل مال نا مشروع برای تهیه مواد مخدر دست به این جنایت زده بود.

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, دستگیری قاتل, قاتل جوان, قتل پیرزن با روسری, قتل زن 90 ساله, فرمانده نیروی انتظامی محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, اخبار محلات, محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *