طوماری برای حجاب خطاب به رئیس جمهور منتخب

11 مرداد 1392 کد خبر : 98861322 | بازدید : 1483

 

 

مردم محلات با امضاء طوماری پیگیری موضوع حجاب و عفاف را از رئیس جمهور منتخب خواستار شدند

 

مردم روزه دار محلات در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و در پایان مسیر راهپیمایی روز قدس با امضاء طوماری پیگیری موضوع عفاف و حجاب را از رئیس جمهور منتخب خواستار شدند.

 

در این طومار ضمن تبریک انتخاب دکتر روحانی به عنوان رئیس جمهور منتخب مردم ایران اسلامی پیگیر موضوع عفاف و حجاب در کنار پیگیری مسائل اقتصادی از رئیس جمهور خواسته شده است.

 

متن این طومار که با استقبال و امضاء گسترده مردم شهید پرور محلات بدین شرح است."بسمه تعالی
ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران؛حناب آقای دکتر حسن روحانی ضمن عرض تبریک بهمناسبت انتخاب جنابعالی به ریاست جمهوری از سوی مردم شهید پرور ایران اسلامی، احتراما به استحضار میرساند که اگر چه توجه به مشکلات اقتصادی جهت تحقق حماسه اقتصادی امری لازم و ضروری است، لکن این مسئله نباید موجب غفلت از فرهنگ اصیل اسلامی در خصوص رعایت حجاب و عفاف و شئونات اسلامی که دستور صریح قرآن و وصیت شهدا است، گردد.ما مردم متدین و متعهد شهرستان محلات و امضاء کنندگان این طومار به عنوان دلسوزان دین تقاضا مندیم به عنوان اولین خاصه دین و مذهب به امر مهم ترویج و گسترش حجاب و عفاف و جلوگیری از شیوع بی بند و باری در جامعه اسلامی همچون مسئله اقتصاد اهتمام ویژه داشته و جدیت تمام این موضوع را پیگیری نمایید. ضمنا بدین وسیله آمادگی خویش را هم در راستای کمک به این امر مهم اعلام میداریم.
و من الله التوفیق"

 


طوماری برای حجاب خطاب به رئیس جمهور منتخب

طوماری برای حجاب خطاب به رئیس جمهور منتخب

طوماری برای حجاب خطاب به رئیس جمهور منتخب
تگها: طومار حجاب, رئیس جمهور, روحانی, صبح محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *