جریان تکفیری نقشه صهیونیستها برای انحراف افکار مردم از مسئله فلسطین است/برای پیروزی تیم مذاکره کننده هسته‌ای دعا کنیم

20 تیر 1394 کد خبر : 988613190 | بازدید : 5794

صبح محلات ـ امام جمعه محلات: آنچه که امروز به عنوان جریان تکفیری در کشورهای اسلامی و منطقه به راه افتاده نقشه صهیونیستها برای انحراف افکار مسلمین از مسئله فلسطین و ساختن حاشیه امن برای اسرائیل است.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، حجت الاسلام مهدی ربانی امام جمعه محلات در خطبه های نماز جمعه این هفته محلات گفت: روز جهانی قدس و راهپیمایی باشکوه ملت مسلمان ایران و ملت های مسلمان برای حمایت از ملت مظلوم فلسطین قابل تقدیر است.

 

وی در ادامه افزود: آنچه که امروز به عنوان جریان تکفیری در کشورهای اسلامی و منطقه به راه افتاده نقشه صهیونیستها برای انحراف افکار مسلمین از مسئله فلسطین و ساختن حاشیه امن برای اسرائیل با ایجاد اختلاف در بین ملمانان است.

 

ربانی همچنین با اشاره به 21 تیر ماه روز عفاف و حجاب گفت: جا دارد به خواهران محترمه تذکر دهیم عفت و رعایت حیاء و حجاب امری لازم و ضروری دین است و حجاب وسیله ای برای زندانی کردن زن نیست و حفظ کرامت زن در گرو آن است

 

وی در ادامه بیان داشت: حجاب در جهت کرامت زن است و عظمت زن در آن است که بتواند حجب و حیائی که خداوند در وجود او قرار داده است را حفظ کند.

 

امام جمعه محلات با اشاره به تبلیغات گسترده بر علیه حجاب گفت: توجه نکنید به تبلیغات وسیعی که به نام آزادی زن می‌کنند، این تبلیغات تنها برای لجن مال کردن جایگاه عظیم زنان است.

 

ربانی با اشاره به جریان مذاکرات هسته ای بیان داشت: همچنان زیاده خواهی های دشمنان سرسخت ما باعث به نتیجه نرسیدن مذاکرات شده است، در حالی که داعما ضرب العجل تعیین می‌کنند درست سر بزنگاه و بعد از مذاکرات مفصل و بعد از به نتیجه رسیدن طرف غربی به صورت کامل عهد شکنی و بد عهدی می‌کند.

 

وی در پایان ضمن درخواست توفیق الهی برای اعضای تیم مذاکره کننده و اشاره به برخی عهد شکنی های طرف غربی گفت: اعضای تیم مذاکره کننده هسته ای واقعا سخت کوشانه تلاش میکنند تا پیروزمندانه و مقتدرانه در از صحنه مذاکرات خارج شوند.

 

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, امام جمعه محلات, نماز جمعه محلات, روز قدس, حجت الاسلام ربانی, شهرستان محلات, محلات, خبر محلات, اخبار محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *