حضور در راهپیمایی روز قدس کمترین کاری ست که میتوانیم در حمایت از مظلومین انجام دهیم

18 تیر 1394 کد خبر : 988613177 | بازدید : 6653

صبح محلات_امام جمعه محلات: حضور با شکوه در راهپیمایی روز قدس و حمایت از مردم فلسطین و محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی کمترین کاری ست که میتوانیم در زمینه دفاع از مظلومین انجام دهیم.

 

حجت الاسلام مهدی ربانی امام جمعه محلات در گفتگو با خبرنگار صبح محلات گفت: روز جهانی قدس و مسئله فلسطین از مهمترین مسائل جهان اسلام و نظام جمهوری اسلامی و مردم ایران است و امام راحل با ابتکار خود این روز را از حالت انحصاری فلسطین بیرون آورد و مسئله فلسطین را به همه مسلمانان و به کل جهان مرتبط کرد.

 

ربانی در ادامه افزود: حمایت از مظلوم و ایستادگی در برابر ظلم ظالمین مبنای اعتقادی ما است و ما وظیفه داریم به عنوان مسلمان از مظلومین و مردم ستم دیده فلسطین دفاع و حمایت کنیم و حضور با شکوه در راهپیمایی روز قدس و حمایت از مردم فلسطین و محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی کمترین کاری ست که میتوانیم در زمینه دفاع از مظلومین انجام دهیم.

 

امام جمعه محلات در پایان اظهار داشت: خود حضور میلیونی مردم در راهپیمایی‌های روز قدس می‌تواند پیامی برای همه مستکبرین و ظالمین داشته باشد و آن پیام این است که بالاخره آنها نتیجه ظلم خود را با مقاومت ملت ها و مبارزه مردم خواهند دید.

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, روز قدس, امام جمعه محلات, شهرستان محلات, محلات, خبر محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *