مصاحبه تکمیلی در خصوص مرگ مشکوک در بیمارستان محلات/مدیر روابط عمومی شبکه بهداشت؛ علت فوت قطعی مشخص نشده است

17 تیر 1394 کد خبر : 988613150 | بازدید : 1825

صبح محلات _ مدیر روابط عمومی شبکه بهداشت محلات با تکذیب شایعات پخش شده در خصوص علت مرگ بانو 38 ساله در بیمارستان امام خمینی(ره) محلات گفت: علت فوت زن 38 ساله در بیمارستان محلات قطعی مشخص نشد و درخواست کالبد شکافی برای قطعیت علت فوت بود است.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، مدیر روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان محلات در گفتگوی اختصاصی و تکمیلی با خبرنگار ما گفت: همان طور که قبلا در مصاخبه اعلام کرده بودم مسمومیت دارویی یکی از احتمالات در خصوص علت فوت این بیمار بوده است که قطعی نشده است و اگر علت فوت قطعی بود درخواست کالبد شکافی داده نمیشد.

 

وی در ادامه با تکذیب مجدد شایعات منتشره افزود: علت فوت قطعی نبوده و مسمومیت دارویی تنها یک احتمال بوده و در خصوص داروهای تزریقی به بیمار تماما تحت نظر پزشک بوده و خارج از این روال امکان پذیر نیست.

 

مدیر روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان محلات در پایان تصریح کرد: علت فوت این بیمار قطعا اشتباه پزشکی و تزریق داروی اشتباه نبوده است و تمامی دلایل به علت عدم کالبد شکافی و نبود نظر قطعی پزشکی قانونی احتمالی است.

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, بیمارستان محلات, مرگ مشکوک در بیمارستان محلات, مسمومیت دارویی, پزشکی قانونی, فوت مشکوک, شهرستان محلات, خبر محلات, محلات, اخبار محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *