مرگ مشکوک یک زن در بیمارستان محلات/یکی از مسئولین بیمارستان: شایعات پخش شده هیچ اهمیتی ندارد

15 تیر 1394 کد خبر : 988613121 | بازدید : 4562

صبح محلات_مدیر روابط عمومی شبکه بهداشت شهرستان محلات: شایعات منتشر شده در خصوص علت فوت زن میانسال محلاتی کذب است.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، پس از انتشار شایعاتی در خصوص فوت مشکوک زنی 38 ساله در بیمارستان محلات، هادی بهرامی مدیر روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان محلات ضمن ابراز تاسف از وقوع این حادثه از احتمال مسمومیت دارویی متوفی خبرداد و گفت: شایعات منتشر شده در این خصوص کذب است.

 

بهرامی در ادامه افزود: خانم متوفی قبل از مراجعه به بیمارستان محلات بر اثر فشار عصبی ناشی از فوت مادرش قرص اعصاب و بر اثر مشکلات معده نیز قرص معده مصرف کرده و با علائم تنگی نفس و سردی بدن به بیمارستان مراجعه و پس از ویزیت پزشک اورژانس بستری و برای وی سرم تزریق می‌شود.

 

وی در ادامه افزود: هنوز نوع داروهای مصرفی از طرف متوفی در منزل برای پزشکان مشخص نشده است ولی احتمال میرود بیمار قبل از وردو به بیمارستان دچار مسمومیت دارویی شده باشد.

 

مدیر روابط عمومی شبکه بهداشت محلات با تکذیب شایعات پخش اظهار داشت: به گفته متخصصان تنها دو آمپول پتاسیم که در دسترس کادر پرستاری نیست و آمپول انسولین با دوز بالا می‌تواند مرگ آفرین باشد و در خصوص این بیمار هیچ یک از این دارو ها تزریق نشده است.

 

وی در ادامه افزود: سایر داروهای تزریقی پس از 7 تا 10 ساعت می‌تواند برای بیمار مرگ آفرین باشد در صورتی که بیمار تنها 45 دقیقه پس از تزریق سرم جان خود را از دست داده است.

 

بهرامی در پایان گفت: متخصصین و مسئولین بیمارستان برای مشخص شدن علت مرگ مرحومه درخواست انتقال جسد به پزشکی قانونی و کالبد شکافی را داده بودند که با مخالفت خانواده وی موضوع کالبد شکافی منتفی و جسد مرحومه توسط خانواده وی دفن گردید.

 

لازم به ذکر است یکی از مسئولین بیمارستان در گفتگوی کوتاه با خبرنگار ما اظهار کرده بود: طبق روال و قانون موضوع فوت بیمار در کمیته مرگ و میر بیمارستان بررسی خواهد شد و شایعات پخش شده در فضای شهر برای من هیچ اهمیتی ندارد، درحالی که پاسخگویی در مقابل افکار عمومی یکی از وظایف مسئولین در همه سطوح مدیریتی است.

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, مرگ مشکوک, بیمارستان محلات, شهرستان محلات, محلات, خبر محلات, اخبار محلات, بیمارستان امام خمینی محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *