برپایی نمایشگاه پیش گیری از اعتیاد در نگار خانه شفق محلات

13 تیر 1394 کد خبر : 988613077 | بازدید : 6097

همزمان با هفته مبارزه با مواد مخدر، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محلات اقدام به برپایی نمایشگاه عکس و پوستر و توزیع بروشور و تراکت با موضوعات ارتباط با جوانان و نوجوانان ، آشنایی با مواد روان گردان و اثرات مخرب مواد افیونی کرد.

 

 

به گزارش صبح محلات به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی محلات، مهدی ملک محمدی ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی محلات در خصوص نمایشگاه اعتیاد گفت: این نمایشگاه با هدف، فرهنگ سازی و اطلاع رسانی درست به جامعه در راستای پیشگیری از اعتیاد و به نمایش گذاشتن آثار زیان‌بار استفاده از موادمخدر و عواقب جبران ناپذیر آن برپا شده است،

 

ملک محمدی در ادمه بیان داشت: از آنجایی که مصرف مواد مخدر به ویژه بین قشر جوان جامعه، یکی از نگرانی های جدی والدین و مسوولان است اقدامات فرهنگی در راستای کاهش مصرف مواد مخدر تاثیر بسزایی در تشویق جوانان به سمت دوری جستن از موادمخدر خواهد داشت.

 

وی هدف از برگزاری این نمایشگاه راارتقای سطح سلامت روانی افراد و نیز دور نگه داشتن جامعه از آسیب های اجتماعی نظیر اعتیاد دانست و گفت: در این نمایشگاه تابلو ها و پوستر‌هایی به صورت داستان تصویری با محتوا و مفاهیم معضلات و روشهای پیشگیری از مواد مخدر، مهارتهای زندگی، سبک‌های فرزند پروری و مهارت های اجتماعی به معرض نمایش گذاشته شده است.

 

 

 

لازم به ذکر است این نمایشگاه به مدت یک هفته در نگارخانه شفق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی محلات جهت بازدید علاقمندان دایر می باشد.

 

صبح محلات: برپایی نمایگاه پیشگیری از اعتیاد محلات

 

صبح محلات: برپایی نمایگاه پیشگیری از اعتیاد محلات

 

صبح محلات: برپایی نمایگاه پیشگیری از اعتیاد محلات

 

 

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد, اعتیاد, نگارخانه شفق, مرکز هنری اداره ارشاد, ااداره ارشاد محلات, اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, اخبار محلات, محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *