ضمن اعتماد کامل به تیم مذاکره کننده هشیاری و دقت در مذاکرات را خواستاریم/مردم برای رسیدن به عزت و اقتدار سختی‌ها را تحمل خواهند کرد/مسئولین با اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر از ظرفیت مردم استفاده کنند

5 تیر 1394 کد خبر : 988612989 | بازدید : 1187

صبح محلات_امام جمعه محلات؛ در بحث مذاکرات هسته‌ای ما به غیر از بیانات و مواضع رهبری رای و نظر دیگری نداریم و ضمن اعتماد کامل و حمایت از مسئولین تیم مذاکره کننده، هشیاری و دقت در مذاکرات را خواستاریم.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، حجت الاسلام مهدی ربانی امام جمعه محلات در خطبه های این هفته نماز جمعه محلات با اشاره به سالروز انفجار تروریستی در ساختمان حزب جمهوری اسلامی و شهادت شهید دکتر بهشتی گفت: اگرچه این فاجعه عظیم انسانهایی بزرگ و ارزشمند را از ما گرفت ولی این حادثه باعث بیمه شدن انقلاب و رسوا شدن گروهک منافقین شد.

 

وی در ادامه افزود: جای تعجب دارد همین گروهک منافقین که عزیزان ما را به شهادت رساندند و مصداق تروریسم بودند همواره مورد حمایت استکبار، غرب و برخی کشور های اروپایی بوده و  هستند و همین کشور هایی که امروز در بوق مبارزه با تروریسم می‌کنند همیشه حامی گروهک‌های تروریسمی بوده و هنوز هم هستند و خود نیز در تشکیل گروه‌های تروریستی جدید نیز نقش دارند.

 

ربانی با اشاره به پنجم تیر ماه روز جهانی مبارزه با مواد خدر گفت: برای مقابله با این معضل فرهنگی در جامعه باید فرهنگ سازی شود و مسئولین باید با اجتماعی کردن مسئله از ظرفیت مردم در راه مبارزه با مواد مخدر کمک بگیرند.

 

وی همچنین در ادامه بیان داشت: در راه مبارزه با تولید و توضیع مواد مخدر کارهای خوبی صورت گرفته اما در این راه یک همدلی بین مردم و مسئولین لازم است تا در راه فرهنگ سازی و مبارزه با این بلای خانمان سوز که استکبار نیز در گسترش آن نقش داشته است به نتایج مطلوب دست یابیم.

 

امام جمعه محلات با اشاره به بیانات رهبری گفت: از این سخنان دو مطلب مهم قابل توجه است که یکی توجه ویژه به همه توان و ظرفیت‌های داخلی در راستای اقتصاد مقاومتی است که برای تحقق آن چالشهایی پیش رو است که باید به آنها توجه شود و طبق فرمایش ایشان اگر حقایق با صداقت و به درستی برای مردم بیان شود قطعا مردم اهل ایستادگی و مقاومت هستند و این مردم سخت ترین شرایط را پس از پیروزی انقلاب و جنگ تحمیلی تحمل کردند و باز هم اگر لازم باشد مردم برای رسیدن به عزت، اقتدار و استقلال خود این سختی‌ها را تحمل خواهند کرد.

 

وی همچنین با اشاره به خطوط قرمز ترسیم شده از جانب مقام معظم رهبری در مذاکرات هسته‌ای گفت: ما به غیر از بیانات و مواضع رهبری رای و نظر دیگری نداریم و ضمن اعتماد کامل و حمایت از مسئولین تیم مذاکره کننده، هشیاری و دقت در مذاکرات را خواستاریم.

 

ربانی همچنین با اشاره به اقدام خوب و مناسب مجلس برای تصویب طرح حفظ دستاوردهای هسته‌ای گفت: با تصویب این طرح تکلیف دولت روشن شد و نشان داد تلاشهای دولت و مجلس و رهبری همه در یک راستا و در راه حفظ عزت و استقلال جمهوری اسلامی است و در برابر زیاده خواهی دشمنان به سرکردگی آمریکا ایستادگی کرده و خواهیم کرد.

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, امام جمعه محلات, حمایت از تیم مذاکره کننده هسته ای, طرح حفظ دستاورهای هسته ای, مبارزه با مواد مخدر, فرهنگ سازی, اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر, شهرستان محلات, محلات, خبر محلات, اخبار محلات, حجت الاسلام ربانی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *