امروز نهایی خواهد شد/ استعفای شهردار یا عضو شورای شهر محلات برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس

31 خرداد 1394 کد خبر : 988612933 | بازدید : 2197

صبح محلات_ با رسیدن به روزهای پایانی مهلت استعفای مدیران برای کاندیداتوری انتخابات مجلس شورای اسلامی، طرح استعفای شهردار و یا عضو شورای شهر محلات امروز نهایی خواهد شد.

 

به گزارش صبح محلات، قاسم رئیس اکبری عضو شورای شهر محلات و از حامیان دولت تدبیر و امید در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما در خصوص استعفا برای کاندیداتوری انتخابات مجلس گفت: در خصوص این استعفا با شهردار صحبت کرده ام و قطعا در پایان امروز (یکشنبه 31 خرداد) من یا شهردار استعفای خود را اعلام خواهیم کرد.

 

وی در ادامه افزود: با توجه به برنامه ریزی انجام شده و هماهنگی با شهردار قطعا یکی از ما دو نفر استعفا خواهیم داد و تا پایان کار با توان 100 درصد برای پیروزی در انتخابات تلاش خواهیم کرد.

 

این عضو شورای شهر در پایان بیان داشت: به شهردار اولتیماتوم داده ام و اگر وی امروز استعفا ندهد قطعا من استعفا خواهم داد و فقط یکی از ما دو نفر استعفا خواهیم داد و پس از استعفای هر یک همگی با تمام توان برای پیروزی در انتخابات تلاش خواهیم کرد.

 

لازم به ذکر است طبق شنیده ها از مدیران شهرستان محلات تنها جلال آقارضایی، شهردار و قاسم رئیس اکبری عضو شورای اسلامی شهر محلات ممکن است برای شرکت در رقابت انتخابات مجلس استعفا دهند و مدیران اجرای شهرستان تنها تا پایان وقت اداری سوم تیرماه برای استعفای قطعی و انفصال از پست مدیریت خود زمان دارند.

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, استعفای مدیران, کاندیداتوری مجلس, انتخابات مجلس, شهردار محلات, شورای شهر محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *