تحریف سخنان امام خیانت به اصول امام راحل است

15 خرداد 1394 کد خبر : 988612877 | بازدید : 20096

صبح محلات_امام جمعه محلات خیانت به اصول و مبانی امام راحل نوعی خیانت معنوی و خیانت در امانت است.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، حجت الاسلام مهدی ربانی امام جمعه محلات با اشاره به سخنرانی مقام معظم رهبری در مرقد امام راحل گفت: ما اصول و مبانی امام را باید از سخنان و سخنرانی‌های وی که خوشبختانه تمامی آنها به صورت مستند در دسترس است بشناسیم و شناخت دقیق این اصول بهترین راه برای جلوگیری از تحریف آنهاست.

 

ربانی در ادامه افزود: تحریف سخنان امام نوعی تحریف مبانی امام راحل و خیانت به اصول و مبانی اوست و نوعی خیانت معنوی و خیانت در امانت است.

 

امام جمعه محلات در ادامه تکیه کردن بر نیروی مردمی، دفاع از استقلال کشور و نفی سلطه بیگانگان و حمایت همیشگی از مستضعفین را از اصول اصلی اما خمینی دانست و بیان کرد: بی تفاوتی نسبت به مشکلات مسلمانان جهان به نوعی سکولاریزه کردن اسلام و اسلام آمریکایی است که با اصول و مبانی امام سازگاری ندارد.

 

ربانی در ادامه با اشاره به امضاء طومار حمایت از گزاره برگ ملت ایران توسط اقشار مختلف مردم گفت: تنها خواسته مردم و خانواده شهداء به عنوان صاحبان اصلی این انقلاب و نظام حفظ دستاوردهای هسته‌ای و حفظ خطوط قرمز اعلام شده از طرف مقام معظم رهبری است.

 

وی در پایان، رفع یک جای تمامی تحریم ها، نظارت بر اساس قوانین بین المللی بر تاسیسات هسته‌ای، عدم اجازه برای بازرسی از مراکز نظامی و بازجویی از دانشمندان هسته‌ای را مهمترین اصول اعلام شده از طرف مقام معظم رهبری دانست و بیان داشت: تمام مردم و مسئولین نظام ضمن حمایت و اعتماد کامل به اعضای تیم مذاکره کننده هسته‌ای از آنها درخواست می‌کنند در مذاکرات خود خطوط قرمز اعلامی از طرف مقام معظم رهبری را مد نظر داشته باشند.

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, امام جمعه محلات, نماز جمعه محلات, فکت شیت ایرانی, گزاره برگ ملت ایران, مذاکرات هسته ای, خیانت به امام, اصول و مبانی امام راحل

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
پر بحث ترین ها