اولین سفر شهرستانی استاندار مرکزی در سکوت کامل برگزار شد

19 اردیبهشت 1394 کد خبر : 988612788 | بازدید : 8012

صبح محلات_زمانی قمی در حالی به سمت استانداری استان مرکزی منصوب شد که، انتصاب و معارفه وی موج گسترده‌ای از اعتراضات مردم و مسئولین استان مرکزی را در پی داشت.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، استاندار مرکزی روز گذشته و در اقدامی عجیب در اولین سفر استانی خود راهی شهرستان محلات شد تا با حضور در همایش تجلیل از خادمین و معلمین قرآن کریم استان مرکزی در محلات اولین روز کاری خود را در آخرین روز هفته آغاز کند.

 

زمانی قمی در حالی وارد محلات شد که هیچ یک از خبرنگاران شهرستانی از سفر وی به شهرستان مطلع نبودند.

 

وی در بدو ورود به شهرستان محلات وارد گلزار شهداء شد و پس از گلباران قبور شهداء با حضور در منزل شهیدان موسوی با مادر این دو شهید بزرگوار دیدار کرد.

 

در حالی برخی از رسانه های استان علت عدم حضور زمانی قمی در نماز جمعه این هفته اراک و راهپیمایی محکوم کردن جنایات ال سعود علیه مردم یمن را حضور وی در شهرستان محلات اعلام کردند که استاندار مرکزی 2 ساعت قبل از ظهر و اذان شهر محلات را به مقصد اراک ترک کرد.

 

لازم به ذکر است نمازگزاران جمعه شهر اراک در اعتراض به انتصاب زمانی قمی به عنوان استاندار مرکزی پس از اقامه نماز در راهپیمایی با حمل پلاکاردها و دست نوشته هایی علیه فتنه و فتنه گران مراتب اعتراض خود نسبت به انتصاب استاندار مرکزی و بی توجهی دولت به منویات رهبری پیرامون عدم بکارگیری افراد همراه با جریان فتنه را اعلام کردند و همچنین نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در خطبه های نماز جمعه این هفته اراک در واکنش به انتصاب زمانی قمی گفت: انتظار داشتم دولت طبق آنچه گفته بود و نظر مردم استان هم بود مصالح استان و بومی بودن را مورد توجه قرار می داد.

 

 

 

تصاویر تجمع روز جمعه نمازگزارن اراک در اعتراض به انتصاب زمانی قمی

 

 

 

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, استاندار مرکزی, شهرستان محلات, زمانی قمی, اعتراض به انتصاب استاندار, اراک

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *