کارت قرمز فرماندار محلات به مسئولین شهرستان/جلسه کمیته پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر محلات نیمه کاره تعطیل شد

30 فروردین 1394 کد خبر : 988612720 | بازدید : 4116

صبح محلات_ فرماندار محلات در اعتراض به عدم حضور تمامی مسئولین مدعو و حضور بی برنامه برخی دیگر از شرکت کنندگان، جلسه کمیته پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر شهرستان را نیمه کاره تعطیل کرد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، سید احمد سجادی فرماندار محلات پس از گذشت حدودا چهل دقیقا از آغاز جلسه و مشاهده عدم حضور کامل مسئولین مدعو در جلسه و مشاهده عدم ارائه برنامه از سوی حاضرین برای سال جدید گفت: از 25 عضو این کارگروه 12 نفر در جلسه حاضر نیستند و در حالی که یکی از دستور کارهای این جلسه ارائه برنامه‌های سال آتی است متاسفانه حاضرین بدون برنامه ریزی و حتی فکر قبلی در جلسه حاضر شده اند که این قابل قبول نیست.

 

سجادی در ادامه با اشاره به ارسال دعوت نامه و دستور کار جلسه به مسئولین گفت: من فکر می‌کنم نهایت تلاش مسئولین و مدعوین حاضر در جلسه مطالعه صورت جلسه بوده است و وقتی کسی عضو کمیته ای می‌شود، وظایفی را نیز به عهده دارد که باید آنها را انجام دهد و تا زمانی که ما مسئولین به این شکل عمل کنیم هیچ اتفاقی در این شهر رخ نخواهد داد.

 

وی با اشاره به بهره وری پایین و حتی منفی در کشور گفت: ما مسئولین از بیت المال حقوق می‌گیریم و باید در مقابل آن نیز پاسخگو باشیم و از جلسه آینده تنها رئیس اداره و یا مسئول مستقیم کارگروه و کمیته در جلسه پذیرفته می‌شود و در صورت مشاهده حضور نماینده در جلسه به شدت برخورد خواهد شد.

 

فرماندار محلات افزود: من شخصا گزارشهای روزانهه نیروی انتظامی را مطالعه و کنترل می‌کنم، عمده درگیری نیروی انتظامی شهرستان با موضوع مواد مخدر است و اگر میخواهیم در این شهر اتفاق خاصی رخ دهد باید در مباحث مرتبط با مواد مخدر به صورت جدی‌تر وارد عمل شویم.

 

سجادی در پایان سخنان خود و قبل از خروج از سالن جلسات گفت: جلسه همین جا تعطیل و جلسه تکرار و به زودی برگزار خواهد شد و همه مسئولین باید با برنامه مکتوب و مدون وارد جلسه شوند و اگر در این شهر واقعا کاری انجام می‌شود باید علائم آن نیز برای همه مردم مشهود باشد.

 

جلسه فوق به علت ورود دیر هنگام فرماندار با نیم ساعت تاخیر شروع شد، موضوعی که موجب ترک سالن جلسات توسط یکی از مسئولین شد و تعدادی دیگر از شرکت کنندگان در جلسه نیز در گفتگو با خبرنگار ما یکی از عوامل عدم توجه خاص به جلسات را بی نظمی خود مسئولین برگزار کننده جلسه عنوان کرد.

 

لازم به ذکر است جلسات شورای اداری شهرستان معمولا با تاخیری کمتر از 10 دقیقا و جلسات تخصصی کمیته ها و کارگروه‌ها معمولا با تاخیر‌های بیشتر از 10 و کمتر از 30 دقیقه برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, شهرستان محلات, فرماندار محلات, کارت قرمز فرماندار, تعطیلی جلسه, اعتراض

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *